Nabídka jednorázových akcí

Na této stránce je zobrazena nabídka jednorázových akcí AMU.

V případě, že se jedná o jednorázovou akci ke konkrétnímu předmětu, je možné získat více informací otevřením detailního popisu předmětu ve sloupečku Předmět.

Pokud je akce určena jen pro studenty některých oborů nebo některých předmětů, bude v KOSu umožněn zápis jednorázové akce jen vybraným studentům.

Vypsané akce

DATUM FAKULTA NÁZEV OD DO UZÁVĚRKA VOLNO GARANT PŘEDMĚT POZNÁMKA
06.10.2022 HAMU Seminář dřev dech nástrojů 16:45 18:00 06.10.2022 4 Štěpán KOUTNÍK -

Na jednorázovou akci se můžete přihlásit prostřednictvím KOS takto:

(KOS Vám neumožní přihlášení na akce, které jsou určeny pouze pro vyjmenované obory)

Akce, které již proběhly

DATUM FAKULTA NÁZEV OD DO UZÁVĚRKA VOLNO GARANT PŘEDMĚT POZNÁMKA
03.08.2022 FAMU konzultace 10:00 12:00 03.08.2022 3 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR2 - Filmová produkce 2
08.06.2022 FAMU konzultace 13:00 14:00 08.06.2022 3 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR2 - Filmová produkce 2
19.05.2022 HAMU Seminář dřev dech nástr 16:45 18:00 19.05.2022 0 Štěpán KOUTNÍK - Doubravská/Mozart:Koncert 20’, Tourková/Mozart:Koncert 20’, Vohryzková/Páleníček:Malá suita13’, Slavíková/Strauss:Koncert 12’, Růžičková/?
19.05.2022 FAMU konzultace 13:00 15:00 19.05.2022 4 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR2 - Filmová produkce 2
12.05.2022 HAMU Seminář dřev dech nástr 16:45 18:00 12.05.2022 1 Štěpán KOUTNÍK - Coganová/Copland:Koncert 16’, Dvořák/Weber:Grand duo 20’, Jasenčáková/Prokofjev:Sonata 24’, /Folprecht:Suita 17’, Krejčí/Debussy. 8’, Matoušková/Hindemith:Sonata 8’
05.05.2022 HAMU Seminář dřev dech nástr 16:45 18:00 05.05.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Jasenčáková/Prokofjev:Sonata, Folprecht;Suita ve starém slohu, Jirásek/Hindemith:Sonata, Krejčí/?
28.04.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 28.04.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Škardová/Brahms:Sonata 20’, Berdnikov?, Berčík/,Wajsar:Monopoly 1.část, Matoušková/Řehoř:Hudba z Javoru, Jasenčáková/Ibert:Koncert, Kadlec/Fauré:Fantazie
21.04.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 21.04.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Berdnikov,?, Tesařová?
14.04.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 14.04.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Škardová/Stravi skij: 3kusy,/Weber: Koncert 2.a3.věta, Berdnikov totéž
07.04.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 07.04.2022 0 Štěpán KOUTNÍK - Berčík/Mozart: Sonata, Šesták/Virtuózní Invence(1.2.4.), Svitavský?, Krejčí/Weber: Koncert 1.věta, /Poulenc:Sonata 2.a3.věta, Maršálková/Mozart: Koncert D-dur 1.a2.věta
31.03.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 31.03.2022 1 Štěpán KOUTNÍK - Coganová/Hindemith: Sonata, Copland: Kadence z Koncertu, Škardová/Stravinskij:3kusy, Dušek:Sólo pro PJ
29.03.2022 FAMU seminář 14:00 15:00 29.03.2022 3 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR2 - Filmová produkce 2
24.03.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:44 18:00 24.03.2022 3 Štěpán KOUTNÍK - Svitavský/Deutschmann: Sonata pro kontrafagot
17.03.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 17.03.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Suková/Mácha:Variace 7’, Kulichová/Borne:Brilantní fantasie 12’, Shvamberková/ Gaubert: Serenáda (2.Akvarel) 5’
03.03.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 03.03.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Kulichová/Paganini: Capriccio e-moll (4 ‘), Škardová, Tourková/Milhaud:Trio (10’)
24.02.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 24.02.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Shvamberková/Stamic:Koncert, Bozza:Agrestide, Krejčí?
17.02.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 17.02.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Krejčí/Weber:Koncert 1.a2.věta, Poulenc:Sonata, Podsedníková/Filas: Rapsodie, Svitavský/Bozza:Récit, Sicilienne et Rondeau
10.02.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 10.02.2022 3 Štěpán KOUTNÍK - Škardová/Kubín:Koncert 20’
03.02.2022 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 03.02.2022 2 Štěpán KOUTNÍK - Loučka:B.Martinů/Sonatina 11’, Tourková:C.Schumann/ 3 Romance 8’
28.01.2022 FAMU konzultace 10:00 11:00 28.01.2022 3 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
20.01.2022 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 20.01.2022 0 Štěpán KOUTNÍK - Loučka/Weber:Koncert f-moll(1.věta) 7’, Musil &KlarinetQ 15’, Přibyl/Telemann,5’, Maršálková/Fauré7’, Kadlec 20’, Podsedníková/Škardová: Poulenc
13.01.2022 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 13.01.2022 0 Štěpán KOUTNÍK - ZávoraQ:Danzi/1.a2.věta, Tesařová:Mozart/1.a2.věta,Růžičková:Brahms/Sonata, Vohryzková:Debussy,
06.01.2022 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 06.01.2022 4 Štěpán KOUTNÍK - Seminář je zrušen!
16.12.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 16.12.2021 0 Štěpán KOUTNÍK - Musil/Kalivoda:Introdukce a téma s variacemi 12’, Dvořák/Lutoslawski: Taneční preludia10’, Krejčí/Stravinskij:3 kusy 7’, Podsedníková/ Graham:Jiná geometrie 3’, Král/Weber:Grand duo
16.12.2021 FAMU seminář 10:00 12:00 16.12.2021 10 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
10.12.2021 FAMU seminář 14:00 17:00 10.12.2021 12 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
09.12.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 09.12.2021 0 Štěpán KOUTNÍK - Kadlec/Haydn:Trio 8’, Tourková/Dutilleux:Sonata 11’, Svitavský/Tomasi:Concert champètre10’, Přibyl/?, Berčík/Mozart:Koncert20’
02.12.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 02.12.2021 2 Štěpán KOUTNÍK - Jasenčáková/ Kalabis:3 kusy, Shvamberková/Hummel:Trio (1věta)
25.11.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 25.11.2021 0 Štěpán KOUTNÍK - Svitavský/Weber:Koncert (3.věta), Shvamberková/ Telemann:Fantazie a-moll, Coganová/Husa:3kusy, Kopáček/Brahms:Sonata Es-dur (1 věta), Škardová/Weber:Koncert f-moll (2.&3.věta)
18.11.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 18.11.2021 3 Štěpán KOUTNÍK - Suková: J. Novák/Preludium a fuga
11.11.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 11.11.2021 4 Štěpán KOUTNÍK -
09.11.2021 FAMU konzultace 10:30 11:30 09.11.2021 0 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
09.11.2021 FAMU konzultace 10:30 11:30 09.11.2021 4 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
04.11.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 04.11.2021 3 Štěpán KOUTNÍK - Tim Kdlec: B. Martinů/Sonata 18 ‘, Telemann/Fantasie 5 ´
21.10.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 21.10.2021 4 Štěpán KOUTNÍK -
14.10.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 14.10.2021 4 Štěpán KOUTNÍK -
07.10.2021 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 07.10.2021 3 Štěpán KOUTNÍK - Kulichová: Bach/ Partita a-moll(2věty)
17.06.2021 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 17.06.2021 1 Štěpán KOUTNÍK - Maršálková, Přibyl; Mazáková: Doppler 10’, Tourková, Růžičková, Jirásek: Ibert 10’, Čech:Koželuh 10 ´, Hejhalová, Augustinová: Augustinová 8 ´
10.06.2021 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 10.06.2021 3 Štěpán KOUTNÍK - Hejhalová &Co.: Rejcha/Dechový kvintet Es-dur 30’ Hartig 2007
03.06.2021 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 03.06.2021 1 Štěpán KOUTNÍK - Kulichová: Dutilleux/Sonatina 10’, Kadlec?
27.05.2021 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 27.05.2021 1 Štěpán KOUTNÍK - Tomasi:3Divertimenta/Klarinetové kvarteto 8’, Weber:Concertino/L. Dvořák, 10’, Beethoven:Allegro/Hajná, Shvamberková, 6’, Benda:1.věta, Martinů:1.věta/Shvamberková
25.02.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 13:00 14:15 24.02.2021 3 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne online v MS Teams: https://cutt.ly/akw6dMs
24.02.2021 Vstupní test pro předmět FAOU1 (studenti 1. roč. FAMU BAK) 24.2. o 13:30 15:00 22.02.2021 0 Klára BICANOVÁ -
24.02.2021 Vstupní test pro předmět FAOU1 (studenti 1. roč. FAMU BAK) 24.2. d 10:30 12:00 23.02.2021 0 Klára BICANOVÁ -
18.02.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 14:30 15:45 18.02.2021 3 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne v MS teams: https://cutt.ly/pkewWvN
18.02.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 13:00 14:15 18.02.2021 1 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne online v MS teams: https://cutt.ly/wkw5Fh7
17.02.2021 Vstupní test pro předmět FAOU1 (studenti 1. roč. FAMU BAK) 17.2. o 13:30 15:00 16.02.2021 0 Klára BICANOVÁ -
17.02.2021 Vstupní test pro předmět FAOU1 (studenti 1. roč. FAMU BAK) 17. 2. d 10:30 12:00 16.02.2021 3 Klára BICANOVÁ -
16.02.2021 Prezentace FAOU2 10:45 11:45 15.02.2021 0 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Odkaz na schůzku v MS Teams pošlu závazně přihlášeným.
16.02.2021 Prezentace FAOU2 09:30 10:30 15.02.2021 3 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Odkaz na schůzku v MS Teams pošlu závazně přihlášeným.
10.02.2021 Vstupní test pro předmět FAOU1 (studenti 1. roč. FAMU BAK) 10.2. 10:00 11:15 09.02.2021 6 Klára BICANOVÁ -
02.02.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 10:30 12:00 01.02.2021 0 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne v MS Teams: https://cutt.ly/3kqMkgL
01.02.2021 Pokus 08:00 08:05 30.01.2021 5 Klára BICANOVÁ - Pokusná událost - prosím NEPŘIHLAŠOVAT a nemazat.
26.01.2021 FAOU2 Prezentace 11:30 12:30 24.01.2021 0 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Odkaz pošlu závazně přihlášeným den předem.
26.01.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 10:30 12:00 25.01.2021 1 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne v MS Teams: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_OTlmMDBkYjItZWZmNi00MTY0LThmNTgtNjEyNDc2MjI0MmJm%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%223b0d7367-6f74-45
26.01.2021 FAOU2 Prezentace 10:15 11:15 24.01.2021 3 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Odkaz pošlu závazně přihlášeným den předem.
26.01.2021 FAOU2 Prezentace 09:00 10:00 24.01.2021 3 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Odkaz pošlu závazně přihlášeným den předem.
25.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 11:00 12:00 24.01.2021 2 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
25.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 10:00 11:00 24.01.2021 2 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
25.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 09:00 10:00 24.01.2021 3 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
19.01.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelka 99 10:30 12:00 18.01.2021 1 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne v MS Teams: ): https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZDQ0ZWJhZTYtZTZmNy00NThhLWJiYzAtZWVmZDhkZWMyNGM2%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%223b0d7367-6f74-45ec-b99b-
19.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 10:00 11:00 18.01.2021 1 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
19.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 09:00 10:00 18.01.2021 4 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
18.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 14:30 15:30 17.01.2021 4 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
18.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 13:30 14:30 17.01.2021 4 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
15.01.2021 Ústní část zkoušky (prezentace) pro paralelku 99 10:30 12:00 14.01.2021 3 Klára BICANOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2 Zkouška proběhne v MS Teams: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_MTliOTk1OTAtNWIwYS00OTc0LWEzYzktM2ExMGQxYzQ3MmVl%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%223b0d7367-6f74-45ec-b99b-
13.01.2021 Ústní část zkoušky - prezentace 09:30 10:30 12.01.2021 3 Hana BARTŮŇKOVÁ 702FAOU2 - Anglický jazyk pro odborné účely 2
17.12.2020 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 17.12.2020 5 Štěpán KOUTNÍK - Berčík/Bitsch: Sonatina 10´
10.12.2020 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 10.12.2020 1 Štěpán KOUTNÍK - Jasenčáková: Martinů Sonata (20 ‘)
10.09.2020 FAMU seminář 09:30 12:30 10.09.2020 15 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR2 - Filmová produkce 2
07.05.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 07.05.2020 2 Štěpán KOUTNÍK -
30.04.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 30.04.2020 1 Štěpán KOUTNÍK -
23.04.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 23.04.2020 3 Štěpán KOUTNÍK -
16.04.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 16.04.2020 0 Štěpán KOUTNÍK -
26.03.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 26.03.2020 1 Štěpán KOUTNÍK -
19.03.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 19.03.2020 0 Štěpán KOUTNÍK - Dryáková, Trnčíková, Vohryzková/Saint-Saëns:Sonata, Klárová
12.03.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 12.03.2020 0 Štěpán KOUTNÍK - Hejhalová, Škardová, Trnčíková, Čech/Saint-Saëns:Sonata
05.03.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 05.03.2020 2 Štěpán KOUTNÍK -
27.02.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 27.02.2020 0 Štěpán KOUTNÍK - Shvamberková/Fauré:Fantazie, Škardová i Berdnikov/Weber:Koncert 2.@3.věta, /Stravinský:3kusy, Šubrová/Prokofjev:Sonata, Klárová/Martinů:Koncert
20.02.2020 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 20.02.2020 0 Štěpán KOUTNÍK - Hejn/Hummel 22’, Baštová/Bach+Riedlbauch 16 ‘, Vohryzková/Brahms Trio 25’
16.01.2020 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 16.01.2020 0 Štěpán KOUTNÍK - Josková/Vivaldi:Koncert, 1.Bakulish Trio/Novák:Panisci Fistula, Berdnikov/Françaix:Trio, EliQ/Danzi:D5, Vohryzková/Trio, Tipková/Martinů:Koncert,
09.01.2020 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 09.01.2020 1 Štěpán KOUTNÍK - Josková/Martinů:Koncert, Pátková/Brahms:Sonata, Jasenčáková+Hajná/Koechlin:Sonata, TimQ/Rejcha:D5,1.a4.věta
19.12.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 19.12.2019 1 Štěpán KOUTNÍK - Hajná/Prokofjev:Sonata, Kadlec/Fauré:Fantasie, Pátková/Brahms: Sonata,, Coganová/ Stravinskij:Příběh vojáka 2části
12.12.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 12.12.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Güttnerová/Kalivoda:Morceau de salon 10’, Korbička/Haas:Suita 17’,, Séquardtová/Krček:Trio 12’, Balhar/Williams:Koncert 20’, Babulová/Enescu:Cantabile a Presto 6’
05.12.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 05.12.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Baštová/JS.Bach:Sonata, 11’, Séquardtová/Roussel:Hráči 10’, Kadlec/Fauré:Fantazie 7’, Pátek/Widmann:Fantasie 5’
04.12.2019 FAMU konzultace 13:45 14:50 03.12.2019 3 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
28.11.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 28.11.2019 1 Štěpán KOUTNÍK - Dryáková/CPE.Bach: Koncert 1.a 2.věta 10’, Slavic Trio/Francaix, Gemrot, Martinů 40’, Hejhalová/Mozart:Koncert 1.a 2.věta 10’
27.11.2019 FAMU konzultace 13:30 14:50 27.11.2019 5 Přemysl PRAŽSKÝ 305FPR3 - Filmová produkce 3
21.11.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 21.11.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Coganová/Bucchi: Concerto 8´, Klárová/?, Kadlec/?
07.11.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 07.11.2019 2 Štěpán KOUTNÍK - Séquardtová/Mozart: Koncert D-dur 1.a2.věta
31.10.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 31.10.2019 0 Štěpán KOUTNÍK -
24.10.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 24.10.2019 0 Štěpán KOUTNÍK -
17.10.2019 HAMU Seminář dřevených dech.nástrojů 16:45 18:00 17.10.2019 1 Štěpán KOUTNÍK - Škardová/Stravinskij:3kusy, 4min, Vohryzková/Michal Rataj :Small Imprints, 6min.
10.10.2019 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 10.10.2019 1 Štěpán KOUTNÍK - Berdnikov/Stravinskij: 3 kusy pro klarinet solo, Aliakhnovich/Vetchá:Solo... Sciarrino:Allaure... Vohryzková/Rataj:Small Imprints
03.10.2019 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 03.10.2019 3 Štěpán KOUTNÍK - Aliakhnovich
19.06.2019 HAMU Petrof - akustika pian 08:00 17:00 19.06.2019 10 Zdeněk OTČENÁŠEK -
16.05.2019 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 16.05.2019 2 Štěpán KOUTNÍK - Baštová/Teml:Duettina, Séquardtová, Pátková/Ibert:Trio
09.05.2019 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 09.05.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Dryáková/Schulhoff:Sonata, Lánská/Vivaldi:Sonata, Vohryzková?, Hejhalová/Mozart:Koncert 20’
25.04.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 25.04.2019 2 Štěpán KOUTNÍK - Trnčíková/Hybler 10’, Vávrová/Hybler 10’, Güttnerová/Britten 6’, Kyncl/Páleníček 11’
11.04.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 11.04.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Lánská?, Klárová/Strauss:Koncert Séquardtová?, Jasenčáková/Mozart: Koncert
04.04.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 04.04.2019 3 Štěpán KOUTNÍK - Dryáková?, Lánská
28.03.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 28.03.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Paulová/Busoni:Concertino10’, Coganová/Schumann10’, Šubrová/Fauré 5’/Casella 10’, Berdnikov/Debussy:Rhapsodie 8’, Hejn/Mozart:Koncert17’, Pátková/Muczynski:Time Pieces 17’, Berčik/Bozza 5’
21.03.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 21.03.2019 2 Štěpán KOUTNÍK - Trnčíková/ Telemann:Fantazie g-moll 5’,
14.03.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 14.03.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Hajná/Feld:Sonata 20’, Kadlec/Liebermann:Sonata cca15’, Vávrová cca20’
07.03.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 07.03.2019 2 Štěpán KOUTNÍK -
28.02.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 28.02.2019 1 Štěpán KOUTNÍK - Baštová/CPE Bach:Sonata 17’, Mozart:Andante 7’, Séquardtová/Telemann:Fantazie
21.02.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 21.02.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Böhm/Bozza:Bucolique 7´, Saint-Saëns:Sonata 17´, Güttnerová/Bach:Sonata (2věty)7´, Séquardtová/ Quantz:Koncert G-dur 15´, Škardová/Mozart:Koncert 27´
07.02.2019 FAMU zkouška 11:30 12:00 07.02.2019 2 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR3 - Filmová produkce 3
02.02.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 02.02.2019 3 Štěpán KOUTNÍK -
31.01.2019 HAMU Seminář dřev. dech. nástrojů 16:45 18:00 31.01.2019 3 Štěpán KOUTNÍK - Hejhalová/Benda:Koncert e-moll 20’, /Martinů:Trio 20’
31.01.2019 FAMU konzultace 10:00 12:00 31.01.2019 2 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR3 - Filmová produkce 3
24.01.2019 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 24.01.2019 2 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová+Jouzová/ Fauré:Fantazie 6´, Šubrová+Kadlec/ Mozart:Duo KV423 15´, Berčík/Arnold:Fantasie 5´, Rodriguez+Hejhalová/Piazzola:Tango 5’
17.01.2019 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 17:00 19:00 17.01.2019 0 Štěpán KOUTNÍK - Böhm/Kukal:4tet, Podsedníková/Zemlinsky Trio, Berdnikov/Babcock Pacific Serenades, Pátková/Milhaud:Trio, Coganová/Chačaturjan:Trio, Vávrová/Vaughan-Williams:Koncert, Škardová/Beethoven:Duo
20.12.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 20.12.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Pátek/Bucchi:Concerto 8’, Kadlec/Mozart:Koncert 21’, Séquardtová/ Martinů:Sonata 20’, Hajná/Schubert:Introdukce a variace 20’
13.12.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 13.12.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Güttnerová/Haydn:Koncert 8'/Thuri:Pražská Kampa 8', Jasenčáková/ C.P.E.Bach:Sonata 13’, /E.Burton:Sonatina 10’, Hejn/Vivaldi: Koncert10’, Podsedníková/Martinů:Sonatina12’, Kyncl/Brahms:Sonata 22'
06.12.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 06.12.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Berdnikov/Kovács: Hommage à Falla,, Pátek/Brahms:Sonata Es-dur, Baštová+Dryáková/ Hindemith:Kánonická sonáta
29.11.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 29.11.2018 2 Štěpán KOUTNÍK - Lánská/Feld:2pezzi
22.11.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 22.11.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Coganová/Weber:Grand duo, Böhm/Martinů:Sonatina, Sequardtová/Telemann:Fantazie, /Rota:2pezzi, Klárová/Mozart:Koncert 1.věta, /Dutilleux:Sonata, Coganová/Widmann:Fantasie
15.11.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 15.11.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová/Telemann:Fantazie a-moll, Güttnerová/Haydn:Koncert 1.věta
08.11.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 08.11.2018 0 Štěpán KOUTNÍK -
18.10.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 18.10.2018 1 Štěpán KOUTNÍK -
11.10.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 11.10.2018 3 Štěpán KOUTNÍK -
04.10.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 04.10.2018 2 Štěpán KOUTNÍK -
17.05.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 17.05.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová/Mozart:Koncert g-dur, Lánská/Moszkowski:Španělské tance, Matucha/Mozart:Koncert
10.05.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 10.05.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová/Taktakišvili:Sonata, Chudá/JSBach:Partita Hajná+Sequardtová/Telemann
03.05.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 03.05.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Berdnikov/Sutermeister:Capriccio, Kadlec/Eben:Sonatina semplice, Dedičová/Telemann:Fantazie, Coganová/Brahms:Sonata Es-dur, Sequardtová/Benda:Koncert, Pátek/Hindemith:Sonata
26.04.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 26.04.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Otradovská/Sancan:Sonatina, Vávrová/Slavický:Suita, Matucha, Aliakhnovich/Debussy:Trio
19.04.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 19.04.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Dedičová/Telemann:Fantazie, Hajná/Karg-Elert:Chaconna
12.04.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 12.04.2018 3 Štěpán KOUTNÍK -
05.04.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 05.04.2018 2 Štěpán KOUTNÍK - Bálková/Bach
29.03.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 29.03.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Žitný, Jarábek
22.03.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 22.03.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Žitný, Podsedníková
15.03.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 15.03.2018 2 Štěpán KOUTNÍK - Baštová/JSBach:Sonata e-moll 1034
08.03.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 08.03.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Matucha/Vivaldi:Koncert e-moll 10'
01.03.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 01.03.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová, Trnčíková/Dorati:5kusů 15’, Klárová
22.02.2018 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 22.02.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Böhm/Hindemith:Sonata 17', Olšaníková/Martin:Balada 12’, Šubrová/Bach?20’, Kadlec/Vivaldi:Koncert,8’ Bozza:Image3’, Klárová/Telemann:Fantazie
15.02.2018 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 15.02.2018 0 Štěpán KOUTNÍK - Juričová/Telemann:Fantasie, Zeráková/Pergolesi:Koncert G-dur10', Brogelová/Bach:Sonata h-moll 20', Havlíčková/Schubert:Sonata Arpeggione20', Šubrová/Bach:Sonata g-moll10'
11.01.2018 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 11.01.2018 1 Štěpán KOUTNÍK - Juričová/Pauer:Capriccia 13', Šubrová/Martinů:Sonata 20’, Havlíčková/Dutilleux: Sarabande et Cortège 8', Baštová/Ibert:Trio
21.12.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 21.12.2017 2 Štěpán KOUTNÍK - Klárová
14.12.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 14.12.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová/Roussel:Hráči, Juričová/Martinů:Madrigalová Sonata15', Hajná/Bozza:Images 5’, Havlíčková/Vivaldi:Koncert10'
07.12.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 07.12.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová/Bach:Sonata10´, Olšaníková/Martinů:Scherzo4', Otradovská/Schumann:3Roman10', Pátek/Schumann:Fantaziest12, /S-Saëns:Tarantella7',Kadlec/Taffanel:Fantazie na Weberova Čarostřelce 10'
30.11.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 30.11.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Lánská/JSBach:Partita10', Sequardtová/JSBach:Sonata10', Valášek/Weber:G.duo18', Aliakhnovich/Bach:Partita4', Gann:Andante7', Jarábek/Martinů:Sonata10', Kyncl/Poulenc:Sonata13'
23.11.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 23.11.2017 2 Štěpán KOUTNÍK - Dedičová/Telemann:Fantazie
16.11.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 16.11.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Bálková- Weber:Koncert 15’, Olšaníková-CPE Bach: Koncert 20’, Zeráková- JS Bach:Sonata e-moll 15', Klárová-CPE.Bach:Sonata g-moll 10´
09.11.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 09.11.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Lánská/nemocná, Vávrová, Baštová/Telemann:Fantazie a-moll a g-moll
02.11.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 02.11.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Böhm?, Podsedníková- H.Sutermeister:Capriccio 6', Žitný- M.Conková:Suita 10’, Paulová- Denisov:Sonata 7'
26.10.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 26.10.2017 2 Štěpán KOUTNÍK - Kadlec-Debussy:Syrinx 3’
19.10.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 19.10.2017 3 Štěpán KOUTNÍK -
12.10.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 12.10.2017 1 Štěpán KOUTNÍK -
05.10.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 05.10.2017 3 Štěpán KOUTNÍK -
18.05.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 18.05.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová, Lánská, Baštová+Hajná, Otradovská
11.05.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 11.05.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Olšaníková, Zeráková, Lánská, Dedičová
04.05.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 04.05.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Šubrová, Podsedníková, Žitný, Kyncl
27.04.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 27.04.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Bálková:Jacob solo, Hajná:Feld-4kusy pro sólovou flétnu, Trnčíková:Mozart-Koncert 1.a2.věta
20.04.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 20.04.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Otradovská, Paulová, Pátek,
13.04.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 13.04.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Jarábek/Debussy-Rhapsodie, Sedlák/Bozza-Récit, Sicilienne et Rondeau
06.04.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 06.04.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Bálková/Jacob-Partita pro fg solo, Zeráková/C.P.E.Bach-Koncert d-moll
30.03.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 30.03.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Bálková/Jacob-Partita pro fg solo, Havlíčková/Weber-Koncert, Šmíd/Mozart-Koncert, Hindemith-Sonata
23.03.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 23.03.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Baštová/Blodek-Koncert, Šmíd/Šesták-Pět invencí, Aliakhnovich, Bílá/C. Schumann-Tři romance
16.03.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 16.03.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Krátká/Vaňhal-Koncert, Lukáš-Rondo, Juričová?, Havlíčková/Rejcha-Introdukce a tema s variacemi
09.03.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 09.03.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Juričová/Ibert, Šmíd/Vivaldi, Česlová, tentokrát v č 1034 Lichtenštejn
02.03.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 02.03.2017 0 Štěpán KOUTNÍK - Valášek/Páleníček-Malá suita, Trnčíková/Bach, Aliakhnovich+Jarkovská/Glass, Šubrová
23.02.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 23.02.2017 2 Štěpán KOUTNÍK -
16.02.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 16.02.2017 1 Štěpán KOUTNÍK -
31.01.2017 FAMU filmová produkce 3 10:30 12:00 30.01.2017 2 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR3 - Filmová produkce 3
12.01.2017 HAMU Seminář dřevěných dech.nástrojů 16:45 18:00 12.01.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Baštová+Hajná+Augustinová: Doppler/Andante a Rondo, Otradovská:Vivaldi/Koncert
05.01.2017 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 05.01.2017 1 Štěpán KOUTNÍK - Dedičová:Haas/Suita, Faber/Trio, Otradovská:Vivaldi/Koncert a-moll, Pátek:Brahms/Sonata f-moll
22.12.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 22.12.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Jarábek/Weber f moll15', Paulová/Husa 7', Aliakhnovich/Ibert 10', Juričová/Enescu 6', Lánská
15.12.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 15.12.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Šmíd, Otradovská, Havlíčková
08.12.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 08.12.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Česlová/Bach Partita a-moll 8', Böhm, Lánská
24.11.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 24.11.2016 3 Štěpán KOUTNÍK -
10.11.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 10.11.2016 3 Štěpán KOUTNÍK - Beňovská/ Vivaldi-Koncert, Chudá/ Britten-Temporální variace
03.11.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 03.11.2016 2 Štěpán KOUTNÍK - Krátká, Hucek, Pátek/Tomasi: Concert champètre 10'
27.10.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 27.10.2016 2 Štěpán KOUTNÍK - Trnčíková
20.10.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 20.10.2016 2 Štěpán KOUTNÍK -
13.10.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 13.10.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Olšaníková:Bach/Sonata C-dur 10', Zeráková:Stamic/Koncert G-dur 18'
12.10.2016 FAMU porada produkce 17:00 19:00 12.10.2016 8 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR3 - Filmová produkce 3
06.10.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 06.10.2016 2 Štěpán KOUTNÍK - Na uvítanou zahraje Radek Žitný s kolegou Duo pro sopransax. a akordeon Astora Piazzoly
10.06.2016 FAMU Kontrolní seminář produkce 2 09:30 12:00 09.06.2016 13 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR2 - Filmová produkce 2
12.05.2016 HAMU Seminář dřevěných d. nástrojů 16:45 18:00 12.05.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Šmíd:Tansman/Sonata 10', Krátká:Sluka/Sonata 14', Mizutani:Goossens/Koncert15', Jarkovská:Woelfl/Sonata10', Lánská:Duo s harfou
05.05.2016 HAMU Seminář dřevěných d. nástrojů 16:45 18:00 05.05.2016 2 Štěpán KOUTNÍK - Bálková:Berg/Vertigo, Šmíd/Mozart-Koncert 16', Dedičová:Vivaldi/Koncert 9'
28.04.2016 HAMU Seminář dřevěných d. nástrojů 16:45 18:00 28.04.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Bálková:Berg/Vertigo, Popovaité:Kalivoda/Morceau de Salon 10', Česlová:Telemann/Fantasie 6'
21.04.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 21.04.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Havlíčková: Hummel/Koncert 25', Lánská:Telemann/Fantasie 5', Hindemith/Acht Stücke 10'
14.04.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 14.04.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Havlíčková:Bozza/Fantasie 6', Mizutani:Hummel15',Žitný:Milhaud/Scaram. 10', Husa/Postcard 3', Tseliapniou:Francaix/Variace 10', Bílá/Dorati:Duo Concertante 15', Brogelová:Enescu/Cantabile a Presto 6'
07.04.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 07.04.2016 3 Štěpán KOUTNÍK - Chudá:Martinů/Koncert
31.03.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 31.03.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Kopicová:Dring/Trio 12', Klárová:Schumann/3 Romance 13', Žitný:Páleníček/Malá suita 12', Jarábek:Poulenc/Sonata 13', Böhm:Bucchi/Concerto 8'
24.03.2016 HAMU Seminář d. dech. nástrojů 16:45 18:00 24.03.2016 2 Štěpán KOUTNÍK - Trnčíková
17.03.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 17.03.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Benetková:Prokofjev/Sonata D-dur 25´, Olšaníková:Martinů/ Sonata20', Jarkovská:Liebermann/Sonata 13', Tseliapniou
10.03.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 10.03.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Zeráková:Blodek/Koncert 15', Pátek:Muczyński/Time pieces 15', Benetková:Prokofjev/Sonata 20', Dedičová:Dutilleux/Sonata 12'
03.03.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 03.03.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Zeráková: Arnold/Suite Bourgeoise 15', Škreptáčová:J.S.Bach/Sonata g-moll, BWV1030b 18', Holliger/Sonta pro hoboj solo (2věty 7')
25.02.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 25.02.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Zeráková:Mozart? 6´ Poulenc/Sonata 12´, Havlíčková: Teml/Teatro Piccolo
12.02.2016 FAMU zkouška 14:00 15:00 12.02.2016 0 Přemysl PRAŽSKÝ 305FIPR3 - Filmová produkce 3
11.02.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 11.02.2016 1 Štěpán KOUTNÍK - Hucek, Dičiunas, Černohouzová
04.02.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 04.02.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Durníková/Saint-Saëns: Sonata, Šmíd?
28.01.2016 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 28.01.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová/Prokofjev:Sonata 1.a2.v. 14',Benetková/Casella: Siciliana a Burleska 10', Česlová/J.S.Bach:Sonata12', Schubert:Trockene Blumen18', Chudá/Bozza:Fantasia 7', Havlíčková/Telemann:Triosonata 13'
21.01.2016 HAMU Seminář d.dech.nástrojů 16:45 18:00 21.01.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Olšaníková/Quantz-Koncert,12', Trnčíková/Pasculli Koncert 15', Škreptáčová/C.Ph.E.Bach-Sonata12'
14.01.2016 HAMU Seminář d.dech.nástr. 16:45 18:00 14.01.2016 0 Štěpán KOUTNÍK - Olšaníková/Haas-Kvintet15', Steiner/Widor:Intro a Rondo 8', Penderecki/3 Miniatury 3'
17.12.2015 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 17.12.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Dedičová/Lebrun-Koncert, Šmíd/Koželuh-Koncert 18'
10.12.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 10.12.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Chudá/Stamic-Koncert, 12',
03.12.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 03.12.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Chudá/Stamic-Koncert,12', Žitný/Weber-Grand Duo,20', Kovář:Brahms/Sonata, 20', Zeráková/Benda-Sonata,12'
26.11.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástr. 16:45 18:00 26.11.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Lánská
19.11.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 19.11.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Durníková/Ištvan-Sonata, Böhm/Ištvan-Sonata
12.11.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 12.11.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Česlová, Jarkovská, Beňovská, Vávrová, Bílá, Bálková
05.11.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 05.11.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Tseliapniou:
22.10.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 17:30 22.10.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Bílá-Dutilleux/Sonata 15'
15.10.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 17:30 15.10.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Jana Kopicová: B.Martinů-Koncert pro hoboj s doprovodem klavíru (A.Voborská)
01.10.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 17:00 18:00 01.10.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Jarkovská/Jansová: Teml-Flétnové duo
28.05.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 28.05.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Rímský/Pelikán, Owen/Kalivoda, Krátká/Kurz
21.05.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 21.05.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Solničková, Krátká, Benetková, Beňovská
14.05.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 14.05.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Mizutani, Dedičová, Nováková
07.05.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 07.05.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková/Francaix, Kovář, Kopicová/Vivaldi
30.04.2015 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 30.04.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Trojanová/Bach-Sonata 12', Kozáková/Francaix-Sonata 15', Nešverová/Paganini-Capriccio 3', Paulová/Martinů-Sonatina 12', Žitný/Weber-Concertino 8', Tauchmanová/Weber-Concertino 8'
23.04.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 23.04.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Solničková/Mozart-Koncert 17', Steiner/Bernstein-Sonata 13', Šmíd/Weber-Koncert 13', Arnold-Fantazie 4', Durníková/Weber-Grand Duo 20', Böhm/Weber-Concertino 10'
16.04.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 16.04.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Juričová/Mower-Sonata 16', Nešverová/Martin-Balada 7', Paganini-Capriccio 3', Šmíd/Koželuh-Koncert 1.a2.věta 15'
09.04.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 09.04.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Nešverová/Bach-Sonata, Bodorová-Transflautato(2věty), Bozza-Image
26.03.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 26.03.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Juričová, Bílá, Böhm
12.03.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 12.03.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová/Milhaud 12', Tauchmanová/Brahms 20', Jarkovská/Bach 10', Trnčíková/Telemann-Fantazie 5'
05.03.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 05.03.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Zeráková, Brogelová, Žitný
26.02.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 26.02.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Zeráková+Olšaníková/J. S. Bach - Trio sonáta , Olšaníková/F. Benda - Sonáta
12.02.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 12.02.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Mizutani
05.02.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 05.02.2015 1 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová, Benetková, Hucek/Pelikán
29.01.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 29.01.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová, Nešverová, Trojanová, Kopicová/Krček Trio
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z FRANCOUZŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 95 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z NĚMČINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 94 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z NĚMČINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 91 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z ANLIČTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 77 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z ANLIČTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 55 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY A2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 98 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 99 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 97 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z ITALŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 95 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z ITALŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 98 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
16.01.2015 JAZYKOVÝ TEST Z FRANCOUZŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 04.01.2015 95 - Termíny zkoušek budou rozeslány na školní email.
15.01.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 15.01.2015 0 Štěpán KOUTNÍK - Havlíčková/Dutilleux, Olšaníková/Reinecke, Kozáková/Hindemith, Zeráková/Delibes 6'
08.01.2015 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:45 18:00 08.01.2015 2 Štěpán KOUTNÍK - Dedičová, Zeráková
18.12.2014 HAMU Seminář ddn 16:45 18:00 18.12.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová-Debussy, Weber, Paulová-Brahms, Durníková-S.Saens, Steiner-Brahms, Havlíčková, Zeráková, Dedičová-Vivaldi
11.12.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 11.12.2014 2 Štěpán KOUTNÍK - Juričová/Roussel-Joueurs de flute, Rímský/Hummel-Koncert
04.12.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 04.12.2014 2 Štěpán KOUTNÍK - Nováková, Žitný
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY A2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 98 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z FRANCOUZŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 97 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z FRANCOUZŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 98 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z NĚMČINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 99 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z NĚMČINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 94 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z ANLIČTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 68 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z ANLIČTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 84 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 99 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST ZE ŠPANĚLŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 99 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z ITALŠTINY B2 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 98 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
21.11.2014 JAZYKOVÝ TEST Z ITALŠTINY B1 PRO UCHAZEČE O ERASMUS 00:00 09.11.2014 98 - Přesný čas a místo bude upřesněno do 14.11.2014
06.11.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 06.11.2014 2 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová: H. Dutilleux-Sonata
23.10.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 23.10.2014 2 Štěpán KOUTNÍK - V Galerii! Denisa Bílá: B.Britten- Temporální variace
16.10.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 16:45 18:00 16.10.2014 3 Štěpán KOUTNÍK - V Hartig. č. 2007
02.10.2014 HAMU Seminář dřevěných dech.nástr. 17:00 18:00 02.10.2014 3 Štěpán KOUTNÍK -
29.05.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 29.05.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - McKeirnan:Páleníček/Malá suita, +Martinů/Sonatina, Vildová:Bozza/Image, Nešverová?
15.05.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 15.05.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Kutmonová, Brogelová, Kozáková, Vildová, Žitný, Steiner
24.04.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 24.04.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová:Francaix/Variace(10'), Kestřánková:Widmann/Fantazie, Stravinskij/3kusy(12'), Kozáková:Schulhoff/Sonata (15´) Paulová:Widmann/Fantazie
17.04.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 17.04.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová, Zeráková:Fauré/Fantazie(6'), Beňovská:Koželuh/Koncert(16'), Žitný:Martinů/Sonatina(12')
10.04.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 16:45 10.04.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček, Olšaníková:F.Benda/Koncert 18´, Vávrová, Žitný?
03.04.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 03.04.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Škreptáčová-Britten:Temporální variace(14'), Telemann:Fantasie(3'), Havlíčková:Saint-Saëns/Sonáta(12'), Žitný:Rossini/Intro. a Tema s Variacemi(10'), Bílá?
27.03.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 27.03.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová: Saint-Saëns/Sonata 17', Bernstein/Sonata 11', Reiserová
20.03.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 20.03.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová:J.Rivier-Koncert, Tauchmanová:Stravinskij-3kusy, Reiserová:Beethoven-Variace, Trojanová:Zelenka-Triosonata
13.03.2014 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 13.03.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková, Krátká
06.03.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 06.03.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová:Martinů-Sonata (17'), Tauchmanová:Saint-Saëns-Sonata (17'), Durníková:Brahms-Sonata Es-dur, Debussy-1.Rapsodie (30')
27.02.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 27.02.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Durníková:Weber-Concertino, Brahms-Sonata1.věta, Hucek+Kutmonová:Dring-Trio Tauchmanová?
20.02.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 20.02.2014 2 Štěpán KOUTNÍK - Nováková-Vivaldi:Koncert 10', Škreptáčová-Dorati:Duo concertante 13'
13.02.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 13.02.2014 1 Štěpán KOUTNÍK - Nováková-Hummel:Koncert F-dur, Tauchmanová-Weber:Koncert f-moll 1.a 2.věta, Kozáková-Martinů:Trio 1.a 2.věta, Kopicová?
16.01.2014 HAMU Seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 16.01.2014 0 Štěpán KOUTNÍK - Lukáš:Spohr-Deutsches Lied,Javůrek:Mozart Kvintet,Vildová,Brogelová-Rigoletto variace, Steiner: K.Stamic-Koncert, Nešverová:Chačaturjan-Koncert 3.věta12'
19.12.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 19.12.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Kutmonová:Ibert
12.12.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 12.12.2013 3 Štěpán KOUTNÍK - Žitný:Weber-Koncert f-moll
05.12.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 05.12.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Reiserová, Žitný:Ibert-Trio
28.11.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 28.11.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Paulová:Weber-Koncert f-moll, Lazenby:
21.11.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 21.11.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Nováková:Arnold-Fantazie, Krátká: Koželuh-Koncert, Childs: Mozart-Koncert, Za pultem:Milhaud-Krb krále René
14.11.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 14.11.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová: Weber Koncert f- moll 1.věta, Škreptáčová: Kramář-Koncert 1.věta
07.11.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 07.11.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Propilková
31.10.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 31.10.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová: Mozart-Koncert
24.10.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 24.10.2013 3 Štěpán KOUTNÍK - Joseph Haydn:Dechový kvintet
17.10.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 17.10.2013 3 Štěpán KOUTNÍK -
10.10.2013 HAMU Seminář dřevěných dechových nástrojů 16:45 18:00 10.10.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Trifoglio- Slavický a další
16.05.2013 HAMU Seminář dřev.dech.nástrojů 16:45 18:00 16.05.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Brogelová, Kutmonová
09.05.2013 HAMU Seminář dřev.dech.nástr. 16:45 18:00 09.05.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Kopicová - Trio
02.05.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 02.05.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Vildová:Jansa-Trio, Bílá, Černohouzová
25.04.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 25.04.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Škreptáčová
18.04.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 18.04.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová:Novák-Sonata Gemella, Černohouzová
11.04.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 11.04.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová:Blavet-Sonata, Černohouzová?, Nováková?
04.04.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 04.04.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Liebigová, Tauchmanová
28.03.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 28.03.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Liebigová, Kopicová, Nováková:Sloka-Sonata, Tauchmanová:Messiaen, Lukáš:Kovács-Hommage
21.03.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 21.03.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Juráň:Pavlorek-Sonata, Tauchmanová
14.03.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 14.03.2013 3 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková:Isang Yun, Dittrichová:Reiner-Trio
07.03.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 07.03.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová, Kamencay, Trojanová
28.02.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 28.02.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová, Jarkovská, Kamencay
14.02.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 14.02.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Durníková:Brahms-Sonata, Vávrová:Stamic-Koncert, Škreptáčová ?
07.02.2013 HAMU Seminář dřev.dech.n. 16:45 18:00 07.02.2013 0 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová-Stamic:Koncert, Černohouzová?, Nešverová?
31.01.2013 HAMU Seminář dřev. dech. n. 16:45 18:00 31.01.2013 3 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanova-Ligeti:Kvintet, Dittrichova-Reiner:Trio
24.01.2013 HAMU Sddn 16:45 18:00 24.01.2013 1 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová, Juráň, Krátká, Kamencay
17.01.2013 HAMU Sddn 16:45 18:00 17.01.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Krátká, Nešverová
10.01.2013 HAMU Sddn 16:45 18:00 10.01.2013 2 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková, Černohouzová
13.12.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 13.12.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová, Jarkovská, Kamencay
06.12.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 06.12.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Kamencay, Vávrová, Hudeček
29.11.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 29.11.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Nešverová, Tauchmanová
22.11.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 22.11.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Durníková - program?
08.11.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 08.11.2012 0 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová, Kopicová, Nešverová- program?
01.11.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 01.11.2012 0 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková-K.Husa:3Studie 8´, Vávrová-J.Novák:Preludium a fuga 5´, Kopicová-E.Schulhoff: Divertissement pro trio 18´
25.10.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 25.10.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová- program?
18.10.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 18.10.2012 3 Štěpán KOUTNÍK - Program semináře: domluva zbývajících komorních souborů, zkouška na koncert komorní hudby 9.12. Dvořák Serenáda op44
11.10.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 11.10.2012 3 Štěpán KOUTNÍK -
04.10.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 04.10.2012 2 Štěpán KOUTNÍK -
03.09.2012 ústní část 13:00 14:00 03.09.2012 4 Jakub TICHÝ 702SNB22 - Němčina - pokročilí ústní část
03.09.2012 ústní část 13:00 14:00 03.09.2012 5 Jakub TICHÝ 702SNA22 - Němčina - mírně pokročilí ústní část
26.06.2012 ústní část - mírně pokročilí 08:30 10:00 26.06.2012 7 Jakub TICHÝ 702SNA22 - Němčina - mírně pokročilí mírně pokročilí-ústní část
07.06.2012 středně pokročilí + pokročilí - ústní část 10:00 11:30 07.06.2012 15 Jakub TICHÝ 702SNB22 - Němčina - pokročilí ústní část
06.06.2012 středně pokročilí + pokročilí - ústní část 16:00 17:30 06.06.2012 11 Jakub TICHÝ 702SNB22 - Němčina - pokročilí ústní část
06.06.2012 středně pokročilí + pokročilí - ústní část 14:30 16:00 06.06.2012 14 Jakub TICHÝ 702SNB12 - Němčina - středně pokročilí ústní část
05.06.2012 mírně pokročilí - ústní část 08:00 11:00 05.06.2012 11 Jakub TICHÝ 702SNA22 - Němčina - mírně pokročilí ústní část
17.05.2012 HAMU Seminář dřev.dech.nástr. 16:45 18:00 17.05.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová, Juráň
10.05.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 10.05.2012 0 Štěpán KOUTNÍK - Kamencay, Nešverová, Kopicová
03.05.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 03.05.2012 0 Štěpán KOUTNÍK - Durníková:Arnold-Kvintet, Pavlíček:Vaňhal-Kvartet, Škreptáčová, Juráň, Nováková
26.04.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 26.04.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Durníková, Nováková, Pavlíček, Lukáš:Poulenc-Sonata
19.04.2012 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 16:45 18:00 19.04.2012 3 Štěpán KOUTNÍK - Zatím nikdo není přihlášen! Všichni už mají splněno?!
12.04.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 12.04.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Propilková, Horehleďová
05.04.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 05.04.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Melkusová, Tauchmanová, Jakubcová
29.03.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 29.03.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková, Tauchmanová
22.03.2012 HAMU Sddn 16:45 18:00 22.03.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Lužná, Propilková, Černohouzová, Trojanová
15.03.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 15.03.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Liebigová, Reiserová, Ludusan, ČernoTauch
08.03.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 08.03.2012 0 Štěpán KOUTNÍK - Melkusová, Kestřánková, Černohouzová
01.03.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 01.03.2012 1 Štěpán KOUTNÍK - Jenešová, Juráň, Tauchmanová
23.02.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 23.02.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček: Olav Berg-Vertigo pro fagot solo, 7'
16.02.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 16.02.2012 2 Štěpán KOUTNÍK - Jarkovská-Rychlík: Partita
09.02.2012 HAMU seminář dřevěných dech. nástrojů 16:45 18:00 09.02.2012 3 Štěpán KOUTNÍK -
06.01.2012 FAMU konzultace k Dějinám hudby 13:00 17:00 06.01.2012 5 Pavel KOPECKÝ 308DH2 - Dějiny hudby 2
22.12.2011 HAMU sddn 16:45 18:00 22.12.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Černohouzová, Vávrová, Dittrichová:Páleníček-Malá suita12' Jakubcová:scan
15.12.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 15.12.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Propilková: Tomasi-Trio10´, Jenešová: Tomasi-Evokace10´ Kamencay:Chačaturjan-Trio15'
08.12.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 08.12.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Pospíšilová:Schumann10´, Jarkovská: Hummel15', Roussel15', Kestřánková:Schumann10´,Kamencay:Martinů10´, Tauchmanova:Saint-saens15´
01.12.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 01.12.2011 2 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček,
24.11.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 24.11.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Lužná: Dorati-3písně,10'. Liebigová: Poulenc-Sonata13',
10.11.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 10.11.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček
03.11.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 03.11.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Pavlíček-R.Schumann: Adagio,Allegro12´ Melkusová- G. Ph. Telemann:Fantasie č.3 Pospišilová- I.Stravinský:3kusy 10'
20.10.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 20.10.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Horehleďová:Arnold-Fantasy, Telemann-Fantasie, Paganini-Capriccio, Melkusová?
13.10.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 13.10.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková:Widmann-Fantasie 8´, Jarkovská:Reinecke-Sonata"Undine"20´, Horehleďová?
06.10.2011 HAMU Seminář dřev. dech. nástr. 16:45 18:00 06.10.2011 3 Štěpán KOUTNÍK -
19.05.2011 HAMU Sddn 16:45 18:00 19.05.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová, Lukášová, Reiserová, Nováková-Koželuh, Trojanová 17´, Nešverová
12.05.2011 HAMU Sddn 16:45 16:45 12.05.2011 2 Štěpán KOUTNÍK - Propilková
05.05.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 05.05.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Pospíšilová, Reiserová-Hidas, Hudeček
28.04.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 28.04.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková: Saint-Saens,Berg Daněk?
21.04.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 21.04.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Propilková, Jarkovská - Martin
14.04.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 14.04.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková:Saint-Saens, Jarkovská:Ibert, Lukášová?
07.04.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 07.04.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček, Liebigová, Pospíšilová, Hlavatý
31.03.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 31.03.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Halamová-Dorati, Bílá-Silvestrini, Pospíšilová-Weber
24.03.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 24.03.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Pospisilova-Mozart, Halamová-Bach, Skalický-Arnold, Wendligova
17.03.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 17.03.2011 2 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček, Hlavatý
10.03.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 10.03.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Jarkovská, Hlavatý, Pospíšilová, Wendligová
03.03.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 03.03.2011 1 Štěpán KOUTNÍK - Propilková, Hudeček, Pospíšilová
24.02.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 24.02.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Propilková, Dittrichová, Černohouzová, Skalický
17.02.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 17.02.2011 0 Štěpán KOUTNÍK - Propilková, Juráň, Černohouzová
27.01.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 27.01.2011 2 Štěpán KOUTNÍK - Juráň, Kozáková, Sejkora?
20.01.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 20.01.2011 3 Štěpán KOUTNÍK - Kestřánková, Jarkovská- Sluka Trio
13.01.2011 HAMU SDDN 16:45 18:00 13.01.2011 3 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová-Piazzola Trio
16.12.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 16.12.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová, Lahodná, Jenešová, Hlavatý, Trio Marthy B.Lay
09.12.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 09.12.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Hudeček, Dittrichová, Liebigová, Pospíšilová
02.12.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 02.12.2010 2 Štěpán KOUTNÍK - Lukášová, Reiserová, Stehlíková
25.11.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 25.11.2010 2 Štěpán KOUTNÍK - Tauchmanová - Kramář Brandstaetter - Kramář + 2 fagoty Erasmus
18.11.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 18.11.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Daněk?, Kozáková-Holliger15´, Pavlíček-Mozart15´, Nešverová-Poulenc15´
11.11.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 11.11.2010 3 Štěpán KOUTNÍK - Vávrová
04.11.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 04.11.2010 1 Štěpán KOUTNÍK -
21.10.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 21.10.2010 2 Štěpán KOUTNÍK -
14.10.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 14.10.2010 2 Štěpán KOUTNÍK -
07.10.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 07.10.2010 3 Štěpán KOUTNÍK -
20.05.2010 HAMU Sddn 16:55 17:55 20.05.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Javůrek?, Lužná?, Propilková?, Vávrová:Mozart-Koncert
13.05.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 13.05.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová:Francaix-Variace, Jakubcová:Bach-Sonata, Pingitzer:Weyse-Rondo
06.05.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 06.05.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová:?, Propilková:?, Reiserová:?
29.04.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 29.04.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Bílá:Ponchielli-Capriccio, Sejkora:Dutilleux-Sonata, Kozáková:Bach-Sonata, Javůrek:Bernstein-Sonata
22.04.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 22.04.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Skalický:Bitsch-Concertino, Juráň:Saint-Saens-Sonata
15.04.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 15.04.2010 2 Štěpán KOUTNÍK - Skalický:Bach-Partita Kozáková:Britten- Metamorfozy, Silvestrini-Koncertní etuda
08.04.2010 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 08.04.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Propilková:?, Halamová:Telemann-Sonata Lukášová:Rychlík-4studie
25.03.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 25.03.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová:Schumann Pavlíček: Lahodná:Hindemith-Sonata, Slováček:Bernstein-Sonata
18.03.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 18.03.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Daněk:?, Havel:?, Lahodná:? Slováček:Bernstein-Sonata
11.03.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 11.03.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Oplová:Benda-Sonata, Propilková:Koželuh-Koncert, Pingitzer: Dutilleux-Sonatina, Šindelář:Dutilleux:Sonata
04.03.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 04.03.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Horehleďová:Nielsen-Koncert, Pingitzer:Karg-Elert-Chaconne, Schubert-Trockene Blumen, Slováček:Schumann-3Fantazie, Hudeček:Bitsch-Concertino
25.02.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 25.02.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Lukášová:Slavický,Bach, Lužná:Eben-Sonata, Kestřánková:Debussy-Rhapsodie, Horáková:Saint-Saens Sonata, Juráň:Haendel+Thompson-Kvartety,
18.02.2010 HAMU Seminář dřevěných dech.n. 16:55 17:55 18.02.2010 0 Štěpán KOUTNÍK - Šindelář:Bozza-Capriccia, Halamová:Hurník-Koncert, Jenešová:Crusell-Divertimento, Vávrová:Martinů-Sonata, Horáková:Bach-Suita
21.01.2010 HAMU SDDN 16:55 17:55 21.01.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Pavlíček?, Černohouzová:Weber-Koncert, Jarkovská:Casella-Sicilienne et Burlesque, Juráň:Ištvan-Sonata
14.01.2010 HAMU SDDN 16:55 17:55 14.01.2010 2 Štěpán KOUTNÍK - Javůrek? Oplová-Feld:Sonata, Lukášová-Dutilleux:Sonatina
07.01.2010 HAMU SDDN 16:55 17:55 07.01.2010 1 Štěpán KOUTNÍK - Hlavatý:Koželuh-Koncert, Sejkora+Havel:Honegger- Dvojkoncert, Jakubcová+Hrachovinová: Folprecht-Malá suita
17.12.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 17.12.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - P.Hlavatý??, D.Havel-Takemitsu, V.Kestřánková-Kramář, Černohouzová+Dittrichová-Mendelssohn
10.12.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 10.12.2009 1 Štěpán KOUTNÍK - S.Pingitzer, L.Dittrichová
03.12.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 03.12.2009 3 Štěpán KOUTNÍK - L.Horáková, I.Jenešová, J.Juráň
26.11.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 26.11.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - L.Horáková?, M.Daněk-Dutilleux:Sonata, Z.Bandúrová-Dutilleux:Sonatina
19.11.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 19.11.2009 2 Štěpán KOUTNÍK - L.Pavlíček: B.Britten-Metamorfozy, Ericsson,Morrey, Jeyapalan: F.Devienne-Trio
12.11.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 12.11.2009 1 Štěpán KOUTNÍK - L.Dittrichová?, M.Bílá?,J.Černohouzová?
05.11.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 05.11.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - K.Kozáková?A.Jakubcová:Martinů-Triosonata,L.Svoboda?
29.10.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 29.10.2009 3 Štěpán KOUTNÍK - zrušeno!
29.10.2009 FAMU Politics and Aesthetics of Web 2.0, Critical Issue 14:45 17:00 29.10.2009 10 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 311NMH1 - New Media History 1 modul
22.10.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 22.10.2009 2 Štěpán KOUTNÍK - Z.Bandúrová: Mercadante-Variace
15.10.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 15.10.2009 3 Štěpán KOUTNÍK -
09.10.2009 FAMU New Maps of Time 10:00 18:00 09.10.2009 5 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373ITT1 - Intermediální tvorba a technologie 1
08.10.2009 HAMU SDDN 16:55 17:55 08.10.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Seminář zrušen-děkanské volno. Doporučuji účast na akci AS HAMU 14-17h. v Galerii
01.10.2009 HAMU Seminář dřevěných dech. n. 16:55 17:55 01.10.2009 3 Štěpán KOUTNÍK - Těšíme se na Vás v Galerii! S.Vaňková a N.Oplová zahrají Duo Gordona Lewina.
09.06.2009 HAMU Diskusní seminář 15:00 17:00 09.06.2009 0 Václav SYROVÝ -
14.05.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 14.05.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová?? Pavlíček=Martinů:Koncert Vaňková Sim.= Francaix:Téma a variace
14.05.2009 FAMU KAROL SIDON 10:00 16:00 14.05.2009 34 301JSF - Jazyk scénáře a jazyk filmu
07.05.2009 HAMU sddn 16:50 18:00 07.05.2009 3 Štěpán KOUTNÍK - Slováček=Poulenc:Sonata
30.04.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 30.04.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Hlavatý?? Mochanová=Bach:Partita Pingitzerová= Bach:Partita, Prokofjev:Sonata(1a2v.) Martinů:Sonata
23.04.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 23.04.2009 1 Štěpán KOUTNÍK - Pingitzerová?? Vávrová?? Jarkovská= Bach:Partita a-moll, Prokofjev:Sonata(1+2v.) Horehleďová= Prokofjev:Sonata(1+2v.), Martinů:Sonata
16.04.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 16.04.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Horehleďová= Bach:Partita, Prokofjev:Sonata,1.a2.v. Skalický=Hummel:Koncert Souček= Dorati:Duo concertante
09.04.2009 HAMU sddn 16:55 18:00 09.04.2009 1 Štěpán KOUTNÍK - Souček?? Juráň=Poulenc:Sonata Jarkovská= Martinů:Madrigalová sonata Pingitzerová= Bach:Partita
02.04.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 02.04.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Pingitzerová= Bach:Partita Dittrichová= Poulenc:Sonata, Kozáková= Schumann:3romance Hlavatý= Bitsch:Concertino
26.03.2009 FAMU Zvuk v oblasti multimediální performance 18:00 20:00 26.03.2009 6 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ - modul probíhá ve čtvrtek vecer v komunikacnim prostoru skolska a v patek v IIM od 13.00
26.03.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 26.03.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Dunglová= Saint-saens:Sonata Lužná=Poulenc:Sonata Lahodná=Yuste:Estudio melodico
19.03.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 19.03.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Halamová=Pelikán:Koncert Mourek=Francaix:Téma s Variacemi Melkusová= Pelikán:Sonatinka
16.03.2009 FAMU sonicsense 10:00 18:00 16.03.2009 7 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ -
12.03.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 12.03.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Bílá=Martinů:Koncert Sejkora=Schnyder:Sonata
05.03.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 05.03.2009 2 Štěpán KOUTNÍK - Bílá=Daelli:Fantasie na témata z Rigoletta Soukal=Lukáš:Rondo, Dutilleux:Sarabande et Cortege S.Vaňková= Bernstein:Sonata
26.02.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 26.02.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Souček= Zimmermann:Koncert Jenešová= Ponchielli:Capriccio Oplová= C.Ph.E.Bach:Sonata Soukal=Rejcha:Variace
19.02.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 19.02.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Mochanová=Bach:Partita Lukášová= Liebermann:Sonata Jenešová= Francaix:L´Horloge de Flore
15.01.2009 HAMU sddn 17:00 18:00 15.01.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Slováček=Ištvan:Sonata, Lužná=Hummel:Adagio a variace, Salicrú=Bucchi:Koncert
08.01.2009 HAMU SDDN 17:00 18:00 08.01.2009 0 Štěpán KOUTNÍK - Sejkora=Britten Soukal=Rejcha:Tema a variace Pavlíček= Poulenc:Sonata13´, Horehleďová= Schulhoff:Sonata 15´
18.12.2008 HAMU SDDN 17:00 18:00 18.12.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Dittrichová= Spohr:Koncert, Havel=Halfter:Debla, Bandúrová,Svoboda= Francaix:Impromptus, Bandúrová,Reiprich, Venyš,Svoboda= Ibert:2mvts., Mourek,Dittrichová, Raková,Juráň= Dubois:Quatuor
11.12.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 11.12.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Jarkovská=Suk:Trio 5´, Skalický= Saint-Saens:Sonata 20´, Hlavatý= Saint-Saens:Sonata 20´
04.12.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 04.12.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Volné místo za Petra Hlavatého!Halamová=Telemann: 2Fantasie, Bílá=Vivaldi Sonáta cca13´
27.11.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 27.11.2008 3 Štěpán KOUTNÍK - Lukášová= Karg-Elert:Sonata
20.11.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 20.11.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková= Dutilleux: Sonata, Dring:Trio Melkusová= J.S.Bach:Dvojkoncert, Vávrová=J.S.Bach:Sonata,Karg-Elert:Sonata
13.11.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 13.11.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - 1 volné místo!Pingitzerová= Bach: Sonata,+Karg-Elert:Sonata cca 20´, Souček=Schumann:5 stücke im Volkston 10´
06.11.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 06.11.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Bandúrová= Kalabis:Vábnička 9´ Mochanová,Bandúrová, Lukášová,Reiprich= Bozza:Kvartet, Souček=?
30.10.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 30.10.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Lukášová+Pingitzerová- Kalabis:Dvojice, Oplová?
23.10.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 23.10.2008 3 Štěpán KOUTNÍK -
16.10.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 16.10.2008 3 Štěpán KOUTNÍK -
09.10.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 09.10.2008 2 Štěpán KOUTNÍK -
02.10.2008 HAMU Seminář dřevěných dech. nástr. 17:00 18:00 02.10.2008 3 Štěpán KOUTNÍK - Sejdeme se v Galerii, těším se na Vás! Štěpán Koutník
09.06.2008 DAMU ZKOUŠKA AUTORSKÉ PRÁVO 17:00 17:30 07.06.2008 10 -
15.05.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 15.05.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Hlavatý-Hummel-Koncert, Slováček-Aitbayeva:Solo pro klarinet
24.04.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 24.04.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Pavlíček-Slavický:Suita(2věty), Halamová??? Skalický???
17.04.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 17.04.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Dunglová-Koželuh:Koncert, Horáková-Weber:Koncert, Souček???
10.04.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 10.04.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Mochanová-Haase:Hermés per flauto solo 5´, Melkusová-Kalivoda:Morceau de Salon 15´, Souček???
03.04.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 03.04.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Pelikánová-Mozart:Koncert,30´, Pingitzerová-Telemann:Fantasie č.2,8´, Karg-Elert:Chaconne,4´, Dunglová-Dutillieux:Sarabanda a Cortege,8´,
27.03.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 27.03.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Bílá-Mozart:Kvartet, Bandurova-Rivier:Koncert, Jenešová-Schumann:Romance1.,2., Bach:Allemande,Courante
20.03.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 20.03.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Kozáková-W.A.Mozart: Kvartet F dur, Horáková-Bozza, Pingitzerová-Prokofjev:Sonata
13.03.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 13.03.2008 2 Štěpán KOUTNÍK - Horáková-Mozart:Sonata
06.03.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 06.03.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Oplová-Villa-Lobos:Assobio,Sejkora-Britten:Metamorfozy,
28.02.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 28.02.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Souček-Berio:Sequenza, Svoboda-Saintsaens:Sonata
21.02.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 21.02.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Jenešová-Britten:6 Metamorfóz,Dunglová-Koželuh:Koncert C dur,Svoboda-Nielsen:Dech.kvintet
14.02.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 14.02.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Makarovič-Hummel:Grand concerto 20´,Sejkora-Haas:Suita 15´,Havel-Prokofjev:Sonata 17´
15.01.2008 FAMU ZÁPOČET - ÚVODY A PRAKTIKA OBORU PRODUKCE 09:00 21:00 14.01.2008 38 305POP - Praktika oboru produkce
10.01.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 10.01.2008 1 Štěpán KOUTNÍK - Souček-Berio:Sequenza VII 7´, Schumann:Romance 13´,Kozakova-Poulenc Sonata 15min,Bozza 8min.
04.01.2008 HAMU Zápočet z dějin hudby 10:00 11:00 04.01.2008 0 Jaromír HAVLÍK 108DH1 - Dějiny hudby 1
03.01.2008 HAMU SDD 17:00 18:00 03.01.2008 0 Štěpán KOUTNÍK - Svoboda-Hindemith Sonata 10´,Hlavatý? Skalický-Mozart,Bozza Kvartet
20.12.2007 HAMU sdd 17:00 18:00 20.12.2007 3 Štěpán KOUTNÍK - Kvintet Salome-Milhaud Krb...15´,Halamová,Skalický a Co.-Poulenc Trio 15´,Oplová-Martinů Sonata 15´
13.12.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 13.12.2007 0 Štěpán KOUTNÍK - Bandurova-Martin Balada 7min, Vankova, Makarovič, Baranová-Poulenc Trio 15', Amy Harman- Mozart 1.veta koncertu 7´
06.12.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 06.12.2007 1 Štěpán KOUTNÍK - Halamová+Co.Poulenc Trio 15 min,Lahodná-Weber Grand Duo 2. a 3. věta,12min. Matoušek-V kruhu 13min.
29.11.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 29.11.2007 2 Štěpán KOUTNÍK - Dunglová, Pitts a 1 volné místo!!!
28.11.2007 HAMU Cembalová dílna F. Vyhnálka 08:00 11:30 28.11.2007 15 Ivana BAŽANTOVÁ 104DCE - Dějiny cembala 28.11. navštívíme cembalovou dílnu F.Vyhnálka v Hovorčovicích u Prahy. Odjezd autobusem 351 v 8:02 od stanice M Českomoravská. Zpáteční cesta je dle Vašeho uvážení 10:36, 11:24, 11:36.
22.11.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 22.11.2007 1 Štěpán KOUTNÍK - Pingitzerová-Poulenc Sonata 15min.,Melkusová-Goosens 17min. volné místo!!!
15.11.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 15.11.2007 0 Štěpán KOUTNÍK - Bílá-Hummel Adagio a Variace,Vašek-Brahms Sonata 20min.Horakova-Weber 1.a 2.veta 10min
08.11.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 08.11.2007 2 Štěpán KOUTNÍK - Debussy 8 min.
01.11.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 01.11.2007 1 Štěpán KOUTNÍK - Nemám programy!!!
25.10.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 25.10.2007 3 Štěpán KOUTNÍK - Čtvrtek - Galerie Docházka povinná.Zápočet je udělen na základě 100% účasti a jednoho povinného vystoupení za semestr. Zájemci o termíny se vepíší do formuláře.
18.10.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 18.10.2007 3 Štěpán KOUTNÍK - Čtvrtek - Galerie Docházka povinná.Zápočet je udělen na základě 100% účasti a jednoho povinného vystoupení za semestr. Zájemci o termíny se vepíší do formuláře.
11.10.2007 HAMU SDD 17:00 18:00 11.10.2007 3 Štěpán KOUTNÍK - Čtvrtek - Galerie Docházka povinná.Zápočet je udělen na základě 100% účasti a jednoho povinného vystoupení za semestr. Zájemci o termíny se vepíší do formuláře.
04.10.2007 HAMU Seminář d.d. 17:00 18:00 04.10.2007 2 Štěpán KOUTNÍK - Čtvrtek - Galerie Docházka povinná.Zápočet je udělen na základě 100% účasti a jednoho povinného vystoupení za semestr. Zájemci o termíny se vepíší do formuláře.
14.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 8 14:00 15:00 14.09.2007 30 Marek BOUDA 302PR8 - Projekce KR 8 Platí totéž co u předchozích termínů.
14.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 6 14:00 15:00 14.09.2007 30 Marek BOUDA 302PR6 - Projekce KR 6 Platí totéž co u předchozích termínů.
14.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 4 14:00 15:00 14.09.2007 29 Marek BOUDA 302PR4 - Projekce KR 4 Platí totéž co u předchozích termínů.
14.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 2 14:00 15:00 14.09.2007 29 Marek BOUDA 302PR2 - Projekce KR 2 Platí totéž co u předchozích termínů.
14.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 10 14:00 15:00 14.09.2007 30 Marek BOUDA 302PR10 - Projekce KR 10 Platí totéž co u předchozích termínů.
13.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 10 14:00 16:00 13.09.2007 29 Marek BOUDA 302PR10 - Projekce KR 10 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Text odevzdat nejpozději do 12.9. na katedru režie.
13.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 6 14:00 16:00 13.09.2007 30 Marek BOUDA 302PR6 - Projekce KR 6 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Text odevzdávejte nejpozději do 12.9. na katedru režie.
13.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 4 14:00 16:00 13.09.2007 29 Marek BOUDA 302PR4 - Projekce KR 4 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Nejpozději do 12.9. na katedru režie.
13.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 2 14:00 16:00 13.09.2007 30 Marek BOUDA 302PR2 - Projekce KR 2 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Práci odevzdat nejpozději 12.9. na katedru režie.
13.09.2007 FAMU PROJEKCE KR 8 14:00 16:00 13.09.2007 29 Marek BOUDA 302PR8 - Projekce KR 8 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 12.9. na katedru režie.
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 18 303OS2 - Otevřený seminář 2
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 20 303DKS8 - Dokumentaristický seminář 8
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 20 303DKS6 - Dokumentaristický seminář 6
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 19 303DKS4 - Dokumentaristický seminář 4
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 20 303DKS2 - Dokumentaristický seminář 2
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 19 303DKS10 - Dokumentaristický seminář 10
07.09.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 07.09.2007 20 303OS4 - Otevřený seminář 4
05.09.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 13:00 16:00 31.08.2007 11 308HP4 - Hudební praktikum 4
03.07.2007 FAMU ROZBORY FILMŮ 15:00 17:00 28.06.2007 10 301RF4 - Rozbory filmů 4 FF UK, č. č.430
28.06.2007 FAMU ROZBORY FILMŮ 15:00 17:00 23.06.2007 10 301RF4 - Rozbory filmů 4
27.06.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 13:00 15:30 25.06.2007 5 Pavel KOPECKÝ 308HP4 - Hudební praktikum 4
27.06.2007 DAMU ZÁPOČET - ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 27.06.2007 9 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělován FFUK; Smetanovo nábř. 6; č. dv. 106.
21.06.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEČ 13:00 15:00 21.06.2007 18 Petr MAREK 302FR3 - Filmová řeč 3
21.06.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEC 13:00 15:00 21.06.2007 11 Petr MAREK 302FR2 - Filmová řeč 2
21.06.2007 FAMU Koncipovaná DV reportáž či portétní studie 8 minu 12:30 13:30 19.06.2007 2 Rudolf ADLER 301KDR - Koncipovaná DV reportáž či portrétní studie 8 minut Střižené cvičení nebo materiál
21.06.2007 FAMU EXPERIMENTÁLNÍ LABORATOŘ 12:00 13:00 21.06.2007 18 Petr MAREK 302EL - Experimentální laboratoř podmínkou atestace je dokončené audiovizuální dílo vzniklé pouze v rámci Experimentální laboratoře. Dodat ve formátu DV AVI a DVD
21.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 21.06.2007 16 303DKS2 - Dokumentaristický seminář 2
21.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 21.06.2007 18 303DKS4 - Dokumentaristický seminář 4
21.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 21.06.2007 19 303DKS6 - Dokumentaristický seminář 6
21.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 21.06.2007 20 303DKS8 - Dokumentaristický seminář 8
21.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 21.06.2007 20 303DKS10 - Dokumentaristický seminář 10
20.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 2 14:00 16:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302PR2 - Projekce KR 2
20.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 4 14:00 16:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302PR4 - Projekce KR 4
20.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 8 14:00 16:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302PR8 - Projekce KR 8
20.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 10 14:00 16:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302PR10 - Projekce KR 10
20.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 14:00 16:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302PR6 - Projekce KR 6
20.06.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 13:00 15:30 18.06.2007 0 Pavel KOPECKÝ 308HP2 - Hudební praktikum 2
20.06.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEČ 13:00 15:00 20.06.2007 19 Petr MAREK 302FR3 - Filmová řeč 3
20.06.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEČ 13:00 15:00 20.06.2007 13 Petr MAREK 302FR2 - Filmová řeč 2
20.06.2007 DAMU ZÁPOČET - ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 20.06.2007 10 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělovánFFUK; Smetanovo nábř. 6; č. dv. 106.
20.06.2007 FAMU EXPERIMENTÁLNÍ LABORATOŘ 12:00 13:00 20.06.2007 20 Petr MAREK 302EL - Experimentální laboratoř podmínkou atestace je dokončené audiovizuální dílo vzniklé v rámci Experimentální laboratoře. Dodat ve formátu DV AVI, DVD
20.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 20.06.2007 17 303OS2 - Otevřený seminář 2
20.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 20.06.2007 18 303OS4 - Otevřený seminář 4
19.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 15:00 16:30 19.06.2007 20 303FCV1 - Fotografické cvičení 1
19.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 15:00 16:30 19.06.2007 20 303FCV2 - Fotografické cvičení 2
19.06.2007 FAMU ROZBORY FILMŮ 15:00 17:00 14.06.2007 8 301RF2 - Rozbory filmů 2 FF UK, č. 430
19.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 15:00 16:30 19.06.2007 20 303DF2 - Dokumentární fotografie 2
15.06.2007 FAMU ZÁPOČET EVROPSKÉ PODPŮRNÉ FONDY 09:00 11:00 13.06.2007 7 305EPF - Evropské podpůrné fondy
14.06.2007 FAMU PROJEKCE KR 2 13:00 15:00 14.06.2007 20 Marek BOUDA 302PR2 - Projekce KR 2 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci projekce KR. Doplnit o zdroj, ze kterého jste čerpali, může proběhnout namátková kontrola zdroje.
14.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 4 13:00 15:00 14.06.2007 20 Marek BOUDA 302PR4 - Projekce KR 4 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci projekce katedry režie. Nutno dodat zdroje, ze kterých jste čerpali.
14.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 8 13:00 15:00 14.06.2007 20 Marek BOUDA 302PR8 - Projekce KR 8 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce katedry režie. Nutno uvést zdroje ze kterých jste čerpali.
14.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 10 13:00 15:00 14.06.2007 20 Marek BOUDA 302PR10 - Projekce KR 10 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce katedry režie. Nutno uvést zdroje, ze kterých jste čerpali.
14.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŘIE 6 13:00 15:00 14.06.2007 20 Marek BOUDA 302PR6 - Projekce KR 6 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce katedry režie. Nutno uvést zdroje, ze kterých jste čerpali.
14.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 14.06.2007 16 303OS2 - Otevřený seminář 2
14.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 14.06.2007 18 303OS4 - Otevřený seminář 4
13.06.2007 DAMU ZÁPOČET - ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 13.06.2007 10 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělován FFUK; Smetanovo nábř. 6; č.dv. 106.
13.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 13.06.2007 20 303DKS10 - Dokumentaristický seminář 10
13.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 13.06.2007 20 303DKS2 - Dokumentaristický seminář 2
13.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 13.06.2007 19 303DKS4 - Dokumentaristický seminář 4
13.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 13.06.2007 18 303DKS6 - Dokumentaristický seminář 6
13.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 11:00 13:00 13.06.2007 20 303DKS8 - Dokumentaristický seminář 8
12.06.2007 FAMU Koncipovaná DV reportáž či portétní studie 8 minu 14:00 15:00 11.06.2007 2 Rudolf ADLER 301KDR - Koncipovaná DV reportáž či portrétní studie 8 minut Střižené cvičení nebo materiál
12.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN - SVĚTLOTONALITA 10:00 11.06.2007 5 -
11.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 10 13:00 15:00 11.06.2007 30 Marek BOUDA 302PR10 - Projekce KR 10 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 8.6. na katedru režie.
11.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 8 13:00 15:00 11.06.2007 30 Marek BOUDA 302PR8 - Projekce KR 8 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 8.6. na katedru režie.
11.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 6 13:00 15:00 11.06.2007 29 Marek BOUDA 302PR6 - Projekce KR 6 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Text odevzdat nejpozději do 8.6. na katedru režie
11.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 4 13:00 15:00 11.06.2007 28 Marek BOUDA 302PR4 - Projekce KR 4 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 8.6. na katedru režie
11.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 2 13:00 15:00 11.06.2007 23 Marek BOUDA 302PR2 - Projekce KR 2 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 8.6. na katedru režie
08.06.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 14 14:00 17:00 06.06.2007 12 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 14 se koná v PÁ 8. 6. 2007, 14-17h, učebna 2, max. 12 studentů.
08.06.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 13 10:00 13:00 06.06.2007 7 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 13 se koná v PÁ 8. 6. 2007, 10-12h, učebna 2, max. 12 studentů.
06.06.2007 DAMU ZÁPOČET - ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 06.06.2007 10 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělován FFUK; Smetanovo nábř. 6; č. dv. 106.
05.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 15:00 16:00 05.06.2007 7 Karel CUDLÍN 303DF2 - Dokumentární fotografie 2
05.06.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN - PHOTOSHOP 09:00 11:00 04.05.2007 6 -
04.06.2007 FAMU ZÁPOČET TELEVIZNÍ VÝROBA A POSTPRODUKCE 15:00 16:00 30.05.2007 0 305TVP - Televizní výroba a postprodukce
04.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 2 13:00 15:00 04.06.2007 29 Marek BOUDA 302PR2 - Projekce KR 2 Odevzdat 3 strany textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 1.6. na katedru režie.
04.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 4 13:00 15:00 04.06.2007 28 Marek BOUDA 302PR4 - Projekce KR 4 Odevzdat 3 stránky textu o jednom filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 1.6. na katedru režie.
04.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 6 13:00 15:00 04.06.2007 30 Marek BOUDA 302PR6 - Projekce KR 6 Odevzdat 3 strany textu o libovolném filmu, který by promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 1.6. na katedru režie.
04.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 8 13:00 15:00 04.06.2007 30 Marek BOUDA 302PR8 - Projekce KR 8 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 1.6. na katedru režie
04.06.2007 FAMU PROJEKCE KATEDRY REŽIE 10 13:00 15:00 04.06.2007 30 Marek BOUDA 302PR10 - Projekce KR 10 Odevzdat 3 stránky textu o libovolném filmu, který byl promítán v rámci Projekce KR. Odevzdat nejpozději do 1.6. na katedru režie
30.05.2007 DAMU ZÁPOČET - ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 30.05.2007 10 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělován FFUK; Smetanovo nábř. 6; č. dv. 106.
29.05.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN - SVĚTLOTONALITA 10:00 28.05.2007 3 -
29.05.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN - PHOTOSHOP 09:00 11:00 28.05.2007 5 -
29.05.2007 FAMU ZÁPOČET FILMOVÁ PRODUKCE - P. PRAŽSKÝ 09:00 10:30 24.05.2007 3 305FP1 - Filmová produkce 1
28.05.2007 FAMU Koncipovaná DV reportáž či portétní studie 8 minu 14:30 15:30 26.05.2007 2 Rudolf ADLER 301KDR - Koncipovaná DV reportáž či portrétní studie 8 minut Střižené cvičení nebo materiál
28.05.2007 FAMU ZÁPOČET TELEVIZNÍ VÝROBA A POSTPRODUKCE - DR. SVOBODA - PROSÍ, ABY SE STUDENTI DOSTAVILI V CO NEJVĚT 14:00 17:00 23.05.2007 5 305TVP - Televizní výroba a postprodukce
25.05.2007 FAMU ZÁPOČET EVROPSKÉ PODPŮRNÉ FONDY 09:00 11:00 22.05.2007 14 305EPF - Evropské podpůrné fondy
23.05.2007 DAMU ZÁPOČET -ZÁKLADY POLYGRAFIE 12:30 14:00 23.05.2007 10 206ZPO2 - Základy polygrafie 2 Až po zaslání seminární práce. Zápočet bude udělován FFUK, Smetanovo nábř. 6, č.dv. 106
22.05.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN - PHOTOSHOP 09:00 11:00 21.05.2007 4 -
21.05.2007 FAMU ZÁPOČET - FILMOVÁ PRODUKCE - MGR. P. PRAŽSKÝ 09:00 14:00 16.05.2007 6 305FP1 - Filmová produkce 1
18.05.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 12 14:00 17:00 17.05.2007 10 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 12 se koná v PÁ 18.5. 2007, 14-17h, učebna 2, max. 12 studentů.
18.05.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 11 10:00 13:00 17.05.2007 11 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 11 se koná v PÁ 18.5. 2007, 10-13h, učebna 2, max. 12 studentů.
14.05.2007 FAMU NESPAVOST / SLEEPLESSNESS 00:00 11.05.2007 2 Robert SILVERIO 307MNES - Nespavost Přednášející: Walter Bergmoser, Robert Silverio, 14-19. 5. 2007, Bauhaus. Pouze pro studenty KF/ only for students of Department of Still Photography.
12.05.2007 FAMU JARNÍ PÁLAVA 09:30 07.05.2007 3 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MKVP - Jarní Pálava Přednášející: Radim Hédl, komentovaná vycházka do CHKO Pálava. Sraz nejpozději ve 14h na náměstí v Mikulově.
11.05.2007 FAMU ANIMOVANÝ KLIP 15:00 21:00 11.05.2007 0 Barbora DLOUHÁ 309AC - Animovaný clip Přednášející: Bára Dlouhá, modul se koná v pátek od 15-21h v učebně 3.
11.05.2007 FAMU PSYCHOANALÝZA, GENDER A FILM 10:00 18:00 11.05.2007 22 Pavla JONSSONOVÁ 373MPGF - Psychoanalýza, gender a film Přednášející: Pavla Jonssonová, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 2.
11.05.2007 FAMU RANÝ VIDEOART 10:00 18:00 11.05.2007 61 Vít JANEČEK 373MRV - Ranný videoart Přednášející: Lenka Dolanová, modul se koná v pátek 10-18h v učebně 1.
11.05.2007 FAMU DOKUMENTÁRNÍ FILM JAKO KŘIŽOVATKA SLEPÝCH ULIC 09:00 17:00 11.05.2007 2 Jan GOGOLA 303MFKS - Dokumentární film jako křižovatka slepých ulic Přednášející: Jan Gogola ml., modul se koná v pátek od 9-17h v učebně 217 - pouze pro studenty KDT.
11.05.2007 FAMU PRAKTICKÁ DRAMATURGIE KRÁTKÉHO FILMU 09:00 18:00 11.05.2007 0 Pavel JECH 306PDKF - Praktická dramaturgie krátkého filmu Přednášející: Pavel Jech, modul se koná ve Studiu FAMU v Klimentské v místnosti č. 111. Pouze pro studenty KSS.
11.05.2007 FAMU HUDEBNÍ CLIP DIGITÁLNÍ 09:00 15:00 11.05.2007 2 Niké PAPADOPULOSOVÁ 309HKD - Hudební clip digitální Přednášející: Niké Papadopulosová, modul se koná v pátek od 9-15h v učebně 3.
10.05.2007 FAMU ZASVĚTLOVÁNÍ SCÉNY PRO DIGITÁLNÍ KLÍČOVACÍ PROCES 09:30 16:00 10.05.2007 5 Antonín WEISER 304MZS - Zasvětlování scény pro digitální klíčovací proces Přednášející: Antonín Weiser, modul se koná ve čtvrtek v ateliéru B ve Studiu FAMU.
10.05.2007 FAMU STŘIH VE ZPRAVODAJSTVÍ 09:00 14:00 10.05.2007 0 František KARVÁNEK 306SZP - Střih ve zpravodajství Přednášející: F. Karvánek, 9-14h Kavčí hory, ČT - pouze pro studenty KSS.
09.05.2007 DAMU Hudba na internetu 12:00 14:00 09.05.2007 20 Václav OBADÁLEK - Přednáška určena pro zájemce všech fakult AMU na téma hudba na internetu. Více na webu AMU - v rubrice Aktuality: Přednáška: "Prodej hudby na internetu, současný stav a vývoj"
09.05.2007 FAMU BOOK OBJECT 00:00 01.05.2007 0 Jan MĚŘIČKA 307EMBE - Book Object Course open only for English students of Department of Still Photography, max. number of students: 6.
04.05.2007 FAMU ALBUMINOVÝ PAPÍR 10:00 16:00 27.04.2007 0 Jaroslav BÁRTA 307MAP - Albuminový papír Přednášející: Štěpánka Krčmářová, modul se koná v pá 4.5. a 11.5. vždy 10-16hod. v učebně KF 112 a komoře
04.05.2007 FAMU HISTORY AND MEMORY IN FILMS FROM CHINA, TAIWAN AND HONG KONG 10:00 18:00 04.05.2007 2 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MHMF - History and Memory in Films from China, Taiwan and Hong Kong Přednášející: Ying Qian, modul proběhne v pátek a sobotu od 10-18h v učebně 3 v angličtině.
27.04.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 10 13:00 16:00 27.04.2007 0 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 10 se koná v PÁ 27.4.2007, 13-16:00, učebna 2, max. 12 studentů
27.04.2007 FAMU HOMEMADE CAMERA 13:00 14:00 27.04.2007 27 Pavel JECH 373MHC - Homemade Camera Lecturer: David Miller, Friday, April 27: 13:00 - 14:00 FAMU, U6: Orientation, Saturday, April 28: FAMU, U3 + darkrooms, Sunday, April 29: FAMU, U3 + darkrooms.
27.04.2007 FAMU AVANTGARDNÍ TENDENCE V LATINSKO-AMERICKÉM FILMU 13:00 17:30 27.04.2007 64 Vít JANEČEK 373MATL - Avantgardní tendence v latinsko-americkém filmu Přednášející: David Čeněk, modul se koná v pátek 13-17:30h a v sobotu 10-14h v projekci FAMU.
27.04.2007 FAMU NELINEÁRNÍ STŘIH FINAL CUT 10:00 18:00 27.04.2007 0 Vladimír CABALKA 306NSFC - Nelineární střih / Final Cut Přednášející: Vladimír Cabalka, modul se koná pouze pro studenty KSS, ve Studiu FAMU.
27.04.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 9 09:30 12:30 27.04.2007 0 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 9 se koná v PÁ 27.4.2007, 9:30-12:30h, učebna 2, max. 12 studentů
27.04.2007 FAMU SOUČASNÝ POLSKÝ FILM 09:00 17:00 27.04.2007 61 Lubor DOHNAL 301MSPF - Současný polský film Přednášející: Ewa Ciszewska, modul se koná v pátek a sobotu od 9-17h v učebně 1.
25.04.2007 FAMU PREPRESS 09:30 14:00 24.04.2007 1 Martin STECKER 307MPRE - PrePress pro Plotr a tiskárnu Canon Lecturer: Martin Stecker; modul takes place 25.4.2007 9:30-14:00, max. 12 students, English Still Photography only
20.04.2007 FAMU VIDEO-POHLEDNICE Z RUMUNSKA A KIŠINĚVI 10:00 16:00 20.04.2007 30 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MVPR - Video-pohlednice z Rumunska Kišiněvi Přednášející: Ron Sluik, Miloš Vojtěchovský, modul se koná v pá a so 10-16h na FAMU, učebna 3 - v angličtině.
20.04.2007 FAMU ČESKÁ KAMERAMANSKÁ ŠKOLA POHLEDEM JURAJE ŠAJMOVIČE 10:00 17:00 20.04.2007 7 Marek JÍCHA 304MSJS - Česká kameramanská škola pohledem Juraje Šajmoviče Přednášející: Juraj Šajmovič, modul se koná od 10-12h v projekci FAMU a od 13-17h v učebně KK.
20.04.2007 FAMU STŘIHOVÁ SKLADBA HRANÉHO FILMU V PRAXI 2 09:30 14:00 20.04.2007 1 Michal LÁNSKÝ 306SSHI - Střihová skladba hraného filmu v praxi 2 Přednášející: Michal Lánský, modul se koná pouze pro studenty KSS, v Pštrossově 21, Praha 1.
20.04.2007 FAMU PRÁCE ARCHITEKTA VE VÝROBNÍM ŠTÁBU 09:00 15:00 20.04.2007 15 Milan BÝČEK 305PA - Práce architekta ve výrobním štábu Přednášející: Milan Býček, modul se koná v pátek od 9-15h v učebně 2.
19.04.2007 FAMU STŘIHOVÁ SKLADBA EPICKÝCH FILMŮ 09:00 16:00 19.04.2007 2 Luděk HUDEC 306SSEP - Střihová skladba epických filmů Přednášející: Luděk Hudec, modul se koná pouze pro studenty KSS, Na Kovárně 4, Praha 10.
13.04.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 8 13:00 16:00 13.04.2007 6 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 8 se koná v PÁ 13.4.2007, 13:00-16:00h, učebna 2, max. 12 studentů
13.04.2007 FAMU ČESKÁ KAMERAMANSKÁ ŠKOLA POHLEDEM FRANTIŠKA ULDRICHA 10:00 17:00 13.04.2007 10 Marek JÍCHA 304MSFU - Česká kameramanská škola pohledem Františka Uldricha Přednášející: František Uldrich, modul se koná v pátek od 10-12h v Projekci a od 13-17h v učebně KK.
13.04.2007 FAMU LOCATION PORTRAIT PHOTOGRAPHY 10:00 13:00 30.03.2007 6 Jaroslav BÁRTA 307MLPP - Location Portrait Photography Lecturer: Diana Zehetner, module takes place 13.4.+20.4.+27.4.+4.5.2007 beginning always at 10a.m., max 12 students, deadline 30.3.2007
13.04.2007 FAMU HISTORICKÉ FOTOGRAFICKÉ TECHNIKY 10:00 16:00 13.04.2007 9 Pavel SCHEUFLER 307MHFT - Historické fotografické techniky Přednášející: Pavel Scheufler; modul se koná 13.4. a 20.4.2007 vždy 10-16h v učebně 1
13.04.2007 FAMU KAPITOLY Z PEDAGOGIKY 1 10:00 17:00 13.04.2007 19 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MKP1 - Kapitoly z pedagogiky 1 Přednášející: Eva Zirhutová, modul se koná v pátek od 10-17h v učebně KDT č. 217.
13.04.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 7 09:30 12:30 13.04.2007 6 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 7 se koná v PÁ 13.4.2007, 9:30-12:30h, učebna 2, max. 12 studentů
12.04.2007 FAMU FILMY MARTINY KUDLÁČEK 20:00 12.04.2007 20 Michal BREGANT 373MFMK - Filmy Martiny Kudláček Přednášející: Martina Kudláček, modul proběhne v angličtině, 12.4. a 13.4. od 20h Ponrepo, 13.4. a 14.4. 13-17h projekce FAMU.
12.04.2007 FAMU MODERNÍ TRENDY TV TECHNIKY PRO POKROČILÉ 10:00 18:00 12.04.2007 2 Josef PEŠEK 306MTTP - Moderní trendy TV techniky pro pokročilé Přednášející: Josef Pešek, modul se koná pouze pro studenty KSS, v učebně KSS č. 312.
30.03.2007 FAMU HERECTVÍ PŘED FILMOVOU A TELEVIZNÍ KAMEROU 15:00 20:00 30.03.2007 13 Pavel MAREK 302MHFK - Herectví před filmovou a televizní kamerou Přednášející: Pavel Marek, modul se koná v učebně KR č. 236 v pá od 15-20h, v so a ne 10-18h. Určeno výhradně studentům KR FAMU a ALD DAMU!
30.03.2007 FAMU ČESKÁ KAMERAMANSKÁ ŠKOLA POHLEDEM JANA MALÍŘE 10:00 17:00 30.03.2007 2 Marek JÍCHA 304MSJM - Česká kameramanská škola pohledem Jana Malíře přednášející: Jan Malíř, koordinuje: Marek Jícha; modul se koná v PÁ 30.3.2007 10-17h, v projekci FAMU a učebně KK, max. 25 zájemců
30.03.2007 FAMU FRANCOIS NOUGUIES: VIDEOART 10:00 18:00 30.03.2007 71 Ladislav ŠERÝ 373MVI - Francois Nouguies: videoart Přednášející: Francois Nouguies, modul se koná v pátek 10-18h v učebně 1 v angličtině.
30.03.2007 FAMU ENERGIE POTRAVIN 10:00 17:00 30.03.2007 3 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MEP - Energie potravin Přednášející: Ing. Zuzana Terešová, modul se koná 10-17h v bytě FAMU (4. patro). Cena kurzu 300 Kč.
30.03.2007 FAMU PRAGUE PLENERS 09:00 18:00 28.03.2007 9 Josef PTÁČEK 307EMPP - Prague pleners Lecturer: Josef Ptáček, module takes place 30-31.3 9-18:00 and 20.4. 10-13:00, max. 12 students
29.03.2007 FAMU PHOTOGRAPHY IN STUDIO AND WORKING WITH THE LIGHT 10:00 18:00 29.03.2007 5 Rudolf PREKOP 307EMPS - Photography in the studio and working with the light lecturer: Rudo Prekop; module takes place 29.3. and 4.4.2007, 10-18:00 at Atelier A, katedra Fotografie, max. no. of students - 12
23.03.2007 FAMU HANDMADE FILM V PRAXI: VNITŘNÍ SVĚTY 10:00 17:00 18.03.2007 0 Martin ČIHÁK 373MHFP - Handmade film v praxi: vnitřní světy Přednášející: MgA. Petr Skala, koordinace Martin Čihák; modul se koná v PÁ 23.3.2007 a 30.3.2007 vždy 10-17h v učebně 2, max. 11 zájemců, uzávěrka 18.3.2007
23.03.2007 FAMU VĚDECKO-POPULÁRNÍ FILM V ČESKÝCH ZEMÍCH 10:00 17:00 23.03.2007 13 Alice RŮŽIČKOVÁ 303MVPF - Vědecko-populární film v českých zemích přednášející: RNDr. Alice Růžičková; modul se koná v PÁ a SO 23.3. 2007 a 24.3.2007 vždy 10-17h v učebně KDT č. 217
23.03.2007 FAMU SOUČASNÉ TRENDY TELEVIZNÍ TVORBY A POSTPRODUKCE 09:30 13:00 23.03.2007 59 Vít JANEČEK 373MSTT - Současné trendy televizní tvorby a postprodukce přednášející: Milan Kruml, Jan Maxa; modul se koná 23.3. 2007, 9:30 -13:00 v učebně 1
23.03.2007 FAMU NELINEÁRNÍ STŘIH/LIGHTWORK + TOUCH 09:00 17:00 23.03.2007 8 Vladimír CABALKA 306NSLT - Nelineární střih / Lightwork + Touch přednášející: V. Cabalka; modul se koná v pá 23.3.2007 ve studiu Klimentská, určeno pro studenty KSS
23.03.2007 FAMU UNIVERZITA TOMÁŠE BATI A ARCHITEKTURA ZLÍNA 00:00 27.02.2007 0 Jaroslav BÁRTA 307MUBZ - Univerzita Tomáše Bati a architektura Zlína Přednášející: Jaroslav Prokop, Jaroslav Bárta, Pavel Dias; uzávěrka již 27.2.2007; modul probíhá jako exkurze do Zlína 23.-25.3. 2007; doporučené pro studenty KF, max. počet účastníků 12
16.03.2007 FAMU ANIMOVANÁ TVORBA NA FRANCOUZSKÝCH ŠKOLÁCH 10:00 14:00 16.03.2007 4 Michal BREGANT 300MATF - Animovaná tvorba na francouzských školách přednášející: Barbora Dlouhá, koordinuje: Michal Bregant; modul se koná 16.3. 2007 10-14h, učebna 7, doporučeno KAT
16.03.2007 FAMU VIZUÁLNÍ KULTURA MODERNÍHO VĚKU 2 10:00 17:00 16.03.2007 67 Tomáš POSPISZYL 373VKM2 - Výtvarné umění 20. století 2 přednášející: Tomáš Pospiszyl; modul se koná v PÁ a SO 16.3.2007 10-17h a 17.3.2007 10-13h v učebně 1
16.03.2007 FAMU MS WORD A EXCEL: UKÁZKY MOŽNOSTÍ 09:30 16:30 16.03.2007 22 Pavel BOROVAN 305MSWE - MS Word a Excel: ukázky možností Přednášející: Jan Ludvík, KP - 608 208 158; koordinuje Pavel Borovan; modul se koná v PÁ 16.3. 2007 9:30-12h, 13:30-16:30 v učebně 3; doporučeno studentům KP, nicméně určeno všem studentům FAMU
16.03.2007 FAMU NA HRANICI ŽÁNRU 09:00 17:00 16.03.2007 47 Ivo VODSEĎÁLEK 301MHZ - Na hranici žánru Přednášející: Ivo Vodseďálek; modul proběhne v PÁ a SO 16.-17.3.2007 v učebně 2
16.03.2007 FAMU TIMECODE A KEYCODE 09:00 17:00 16.03.2007 8 Ivo TRAJKOV 306MTK - Timecode a Keycode ve filmových projektech přednášející: T. Vrána, koordinuje Ivo Trajkov, modul se koná 16.3. 9-17 hod v učebně 317
09.03.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 6 13:00 16:00 09.03.2007 11 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 6 se koná v PÁ 9.3.2007, 13:00-16:00h, učebna 2, max. 12 studentů
09.03.2007 FAMU SOUČASNÝ ČESKÝ AMATÉRSKÝ FILM 10:00 17:00 09.03.2007 26 Rudolf ADLER 303MSA - Současný český amatérský film Přednášející: prof. Rudolf Adler; modul proběhne v PÁ a SO 9.-10.3.2007 10-17h v projekci FAMU
09.03.2007 FAMU CESTY K OBRAZU 10:00 16:00 09.03.2007 2 Vladimír ŠPAČEK 307MCO - Cesty k obrazu přednášející: Vladimír Špaček; koordinuje: Jaroslav Bárta; modul se koná PÁ-PO 9.-12.3.2007 vždy 10-16h, doporučené pro studenty KF, max 15 studentů.
09.03.2007 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 5 09:30 12:30 09.03.2007 11 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 přednášející: Vít Janeček (CAS), Petr Kubica (KDT); MD 5 se koná v PÁ 9.3.2007, 9:30-12:30h, učebna 2, max. 12 studentů
09.03.2007 FAMU HOW TO TAKE A PICTURE 00:00 16:00 09.03.2007 1 Vladimír ŠPAČEK 307MTP - How to take a picture Lecturer: Vladimír Špaček; coordinator: Jaroslav bárta; Time and place: FR-MO 9.-12.3.2007, always 10-16 o?clock, 9.3. room 241, 10-12.3. room 112; max 4 students; March 7 at 19:55 lecture and presentation of the module
08.03.2007 FAMU SEMINÁŘ MEDIA: DRAMATURGIE FILMU 00:00 08.03.2007 0 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MDF - Seminář MEDIA: Dramaturgie filmu Přednášející: Martin Daniel (koordinace Barbora Ondrejčáková - 606 615 115, Alice Růžičková); modul proběhne ve ČT 8.3.2007 19-21h v projekci FAMU a v PÁ 9.3.2007 9:30-18h v učebně 1
02.03.2007 FAMU MALÝ ÚVOD DO ESTETIKY TĚLA 10:00 17:00 02.03.2007 47 Helena BENDOVÁ 373MUET - Malý úvod do estetiky těla Přednášející: PhDr.Helena Jarošová, FFUK (h.jarosova@volny.cz); modul proběhne v PÁ 2.3.2007 10-13h a 14-17h, v učebně 2
26.02.2007 FAMU CITY OBSERVED BY CZECH PHOTOGRAPHERS 10:00 14:00 26.02.2007 73 Kateřina KLARICOVÁ 307EMCO - City Observed by Czech Photographers lecturer: Kateřina Klaricová ; modul takes place on 26.2. 2007 fr 10-14:00 and 2.3.2007 fr. 10-16:00. For Still Photography students only.
26.02.2007 FAMU DIGITÁLNÍ TISK A OSVIT 10:00 16:00 26.02.2007 0 Jaroslav BÁRTA 307MDTO - Digitální tisk a osvit Přednášející: Milan Brát, Fotonova; modul se koná 26.2.2007, 10-16h, Praha 4-Kunratice, nám.prez.Masaryka 92; z metra Kačerov bus 114 cca 10 min.; modul je doporučen pro studenty KF CZ i E
23.02.2007 FAMU SEMINÁŘ K SOUČASNÉ DISTRIBUCI 10:00 18:00 23.02.2007 16 Aleš DANIELIS 305SSD - Seminář k současné distribuci Přednášející: Aleš Danielis Modul se koná v pátek 23.2.2007 a 20.4.2007 vždy od 10 hod do 18 hod v učebně 4.
23.02.2007 FAMU EVROPSKÝ KOSTÝM A MÓDA XVII.-XX.STOLETÍ 10:00 17:00 23.02.2007 70 Helena BENDOVÁ 373MEKM - Evropský kostým a móda XVII-XX. století Přednášející: PhDr. Helena Jarošová, FFUK (kontakt: h.jarosova@volny.cz); modul se koná v PÁ a SO 23.-24.2.2007 vždy 10-13h a 14-17h, učebna 2
22.02.2007 FAMU CINEMADANCE 00:00 19.02.2007 2 Pavel JECH 373MCID - Cinemadance Přednáší: Pavel Jech; koordinuje: Ondřej Šejnoha ondra.sejnoha@volny.cz; modul se koná ČT-NE 22.-25.2.2007 v Poněšicích;modul probíhá v angličtině, max. 5 českých studentů, uzávěrka 19.2.2007 pí.Průchová-FAMU International
21.02.2007 FAMU HELEN SEAR WORKSHOP 16:00 18:00 21.02.2007 0 Robert SILVERIO -
17.02.2007 FAMU JOHN GRZINICH A JAKOB KIRKEGAARD:ZVUK,OBRAZ,PAMĚT,KRAJINA 10:00 18:00 17.02.2007 11 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MZOP - John Grzinich a Jakob Kirkegaard: Zvuk, obraz, paměť, krajina Přednášející: J.Grzinich a J. Kirkegaard, koordinuje M.Vojtěchovský; dvojice zvukových a video umělců povede společně dílnu, ve které nejen představí vlastní práce, ale zaměří se i na zvukovou praxi.Předmět probíhá v SO 17.2., 10-12:30, 14-18h.
16.02.2007 FAMU Poslední termín zápočtu ÚOS 15:00 16:00 14.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Minimální počet přihlášených - DVA, maximánlní - ČTYŘI!
16.02.2007 FAMU Poslední termín zápočtu ÚOS 14:00 15:00 14.02.2007 1 Martin ČIHÁK - Minimální počet přihlášených - DVA, maximánlní - ČTYŘI!
16.02.2007 FAMU Poslední termín zápočtu ÚOS 13:00 14:00 14.02.2007 4 Martin ČIHÁK - Minimální počet přihlášených - DVA, maximánlní - ČTYŘI!
16.02.2007 FAMU Poslední termín zápočtu ÚOS 12:00 13:00 14.02.2007 4 Martin ČIHÁK - Minimální počet přihlášených - DVA, maximánlní - ČTYŘI!
16.02.2007 FAMU Poslední termín zápočtu ÚOS 11:00 12:00 14.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Minimální počet přihlášených - DVA, maximánlní - ČTYŘI!
16.02.2007 FAMU CITY OBSERVED BY CZECH PHOTOGRAPHERS 10:00 15:00 16.02.2007 80 Kateřina KLARICOVÁ 307EMCO - City Observed by Czech Photographers Přednášející: Kateřina Klaricová; předmět probíhá v těchto termínech: 16.2., 10-15h + 26.2. 10-14h + 2.3. 10-16h Modul je určen pouze studentům anglické katedry fotografie .
15.02.2007 FAMU ÚVODY DO REŽIE 15:00 18:00 15.02.2007 17 Petr MAREK 302UOR - Úvod do oboru režie Práci předem zaslat na mail muzikant.krlek@post.cz
15.02.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEČ 15:00 18:00 15.02.2007 18 Petr MAREK 302FR1 - Filmová řeč 1
15.02.2007 FAMU HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 13:00 15:00 15.02.2007 8 Eva ZAORALOVÁ 302HSF1 - Horizonty světového filmu 1
15.02.2007 FAMU HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 2 13:00 15:00 15.02.2007 9 Eva ZAORALOVÁ 302HSF2 - Horizonty světového filmu 2
15.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 11:00 12:00 15.02.2007 9 Radim VALAK 302PR5 - Projekce KR 5
15.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 09:00 11:00 15.02.2007 8 Radim VALAK 302PR3 - Projekce KR 3
15.02.2007 FAMU PROLÍNÁNÍ FILMOVÉHO OBRAZU A VÝTVARNA 09:00 11:00 15.02.2007 15 Radim VALAK 302PFV2 - Prolínání filmového obrazu a výtvarna 2
15.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 09:00 11:00 15.02.2007 10 Radim VALAK 302PR1 - Projekce KR 1
14.02.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 3 14:00 15:00 14.02.2007 10 Ivo BLÁHA 308HP3 - Hudební praktikum 3
14.02.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 5 14:00 15:00 14.02.2007 10 Ivo BLÁHA 308HP3 - Hudební praktikum 3
13.02.2007 FAMU ZÁPOČET ÚVODY DO OBORU REŽIE 09:00 12:00 13.02.2007 14 Věra CHYTILOVÁ 302UOR - Úvod do oboru režie Pozor, změna termínu!!!!
12.02.2007 FAMU ŘEČNICKÁ CVIČENÍ NA LITERÁRNÍ TÉMA 09:00 11:00 12.02.2007 9 Věra CHYTILOVÁ 302RC2 - Řečnická cvičení na literární téma 2
12.02.2007 FAMU ŘEČNICKÁ CVIČENÍ NA LITERÁRNÍ TÉMA 1,2 09:00 11:00 12.02.2007 4 Věra CHYTILOVÁ 302RC1 - Řečnická cvičení na literární téma 1 Pozor, změna termínu!!!! Platí pro Řečnická cvičení 1,2
09.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 17:00 17:30 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
09.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 16:00 16:30 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
09.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 15:00 15:30 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
09.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 14:00 14:30 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
09.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 13:30 14:00 06.02.2007 1 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
08.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 16:30 17:00 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
08.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 16:00 16:30 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
08.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 15:30 16:00 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
08.02.2007 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU - DĚJINY A TEORIE VÝTVARNÉHO UMĚNÍ A ARCHITEKTURY 1, 3 - CZUMALO 15:00 16:00 08.02.2007 38 -
08.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 14:45 15:25 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
08.02.2007 FAMU Hudební praktikum 3 14:00 15:00 08.02.2007 0 Ivo BLÁHA -
08.02.2007 FAMU Hudební praktikum 5 14:00 15:00 08.02.2007 0 Ivo BLÁHA -
08.02.2007 FAMU ŠESTKA/SIX 13:00 20:00 08.02.2007 36 Jaroslav BÁRTA 307MSIX - Šestka Přednášející: Jaroslav Bárta, Helena Musilová; Modul se koná ve ČT 8.2. od 13h, učebna 2. Modul je určen pouze pro studenty KF.
08.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 11:00 13:00 08.02.2007 19 Radim VALAK 302PR5 - Projekce KR 5
08.02.2007 FAMU PROLÍNÁNÍ FILMOVÉHO OBRAZU A VÝTVARNA 11:00 13:00 08.02.2007 19 Radim VALAK 302PFV2 - Prolínání filmového obrazu a výtvarna 2
08.02.2007 FAMU FILMOVÝ TRIK 10:00 07.02.2007 6 Antonín WEISER 304FT1 - Filmový trik 1
08.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 09:00 11:00 08.02.2007 18 Radim VALAK 302PR3 - Projekce KR 3
08.02.2007 FAMU PROLÍNÁNÍ FILMOVÉHO OBRAZU A VÝTVARNA 09:00 11:00 08.02.2007 18 Radim VALAK 302PFV1 - Prolínání filmového obrazu a výtvarna 1
08.02.2007 FAMU PROJEKCE KR 09:00 11:00 08.02.2007 19 Radim VALAK 302PR9 - Projekce KR 9
08.02.2007 FAMU AUTORSKÉ PRÁVO 1- TEST 09:00 10:00 03.01.2007 6 305AP1 - Autorské právo 1
08.02.2007 FAMU PŘEDMĚTY PANA BOROVANA -ZÁPOČET BUDE TAKÉ 8.2.2007 OD 13.00 DO 17.30 HODIN PRO STUDENTY MG. STUDIA 00:00 07.02.2007 9 -
07.02.2007 FAMU EXPERIMENTÁLNÍ LABORATOŘ 17:30 19:30 07.02.2007 17 Petr MAREK 302EL - Experimentální laboratoř Pozor, změna termínu !!!!
07.02.2007 FAMU FILMOVÁ ŘEČ 17:30 19:30 07.02.2007 9 Petr MAREK 302FR1 - Filmová řeč 1 Pozor, změna termínu !!!!!
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 17:00 17:40 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 16:30 17:00 06.02.2007 2 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 16:00 16:30 06.02.2007 0 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU ÚVODY DO OBORU REŽIE 15:30 17:30 07.02.2007 6 Petr MAREK 302UOR - Úvod do oboru režie Pozor, změna termínu !!!!
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 15:30 16:00 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 14:30 15:00 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 14:00 14:30 06.02.2007 2 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 13:30 14:00 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 13:00 13:30 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU SEMINÁŘ K MAGISTERSKÉMU PROJEKTU PRO OBA ROČNÍKY MG. STUDIA 13:00 17:30 07.02.2007 0 -
07.02.2007 FAMU DRAMATURGIE PRO PRODUCENTA 1 - ZÁPOČET PRO STUDENTY PRVNÍHO ROČNÍKU MG. STUDIA 13:00 17:30 07.02.2007 6 -
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 11:30 12:10 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
07.02.2007 FAMU Zápočet Úvod do zvukové tvorby 11:00 11:30 05.02.2007 2 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba Poslední termín
07.02.2007 FAMU Zápočtový termín ÚOS 10:35 11:15 06.02.2007 3 Martin ČIHÁK - Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně a ne více, ale právě toliko jen tři.
06.02.2007 FAMU ZÁPOČTOVÝ TERMÍN 14:00 16:00 06.02.2007 0 Vít KLUSÁK 303ZTA1 - Základy tvorby audiovizuálního obrazu 1
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 15:43 16:23 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 15:05 15:37 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:00 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Otevřený seminář - zápočtový termín 14:00 15:00 05.02.2007 8 Karel VACHEK 303OS1 - Otevřený seminář 1
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 13:00 13:30 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 12:30 13:00 05.02.2007 2 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:10 05.02.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 11:30 05.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Dokumentaristický seminář - zápočtový termín 11:00 12:00 05.02.2007 13 Karel VACHEK 303DKS1 - Dokumentaristický seminář 1
05.02.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:00 05.02.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
05.02.2007 FAMU Zápočet techniky fotografie 10:00 13:00 30.01.2007 2 Martin STECKER 307FZF1 - Technické a fyzikální základy fotografie 1
02.02.2007 FAMU ÚVODY KK 09:00 11:00 01.02.2007 1 304UOK - Úvod do oboru kamera
01.02.2007 FAMU DĚJINY HUDBY 16:00 17:30 27.01.2007 5 308DH1 - Dějiny hudby 1
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 15:00 15:40 01.02.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 15:00 16:00 29.01.2007 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD1 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:00 01.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 01.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM3 14:00 16:00 27.01.2007 10 308HP3 - Hudební praktikum 3
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 13:30 14:00 01.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 13:00 13:30 01.02.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 13:00 15:00 01.02.2007 8 Eva ZAORALOVÁ 302HSF2 - Horizonty světového filmu 2
01.02.2007 FAMU HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 13:00 15:00 01.02.2007 17 Eva ZAORALOVÁ 302HSF1 - Horizonty světového filmu 1
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 12:30 13:00 01.02.2007 2 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 11:01 11:31 01.02.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:00 01.02.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
01.02.2007 FAMU 301ZDT 10:00 11:00 29.01.2007 1 Rudolf ADLER 301ZDT - Základy dokumentární tvorby
31.01.2007 FAMU 301ZDT 17:00 18:00 30.01.2007 3 Rudolf ADLER 301ZDT - Základy dokumentární tvorby
31.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU SEMINÁŘ K TEORII A PRAXI OBORU - NÁHRADNÍ TERMÍN 17:00 31.01.2007 12 206TPO1 - Seminář k teorii a praxi oboru 1 místnost 501
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 15:00 30.01.2007 3 Rudolf ADLER 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:00 14:00 30.01.2007 4 Rudolf ADLER 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
31.01.2007 FAMU Zápočet úvody a praktika obor fotografie 13:00 14:30 31.01.2007 3 Martin STECKER 307POF - Praktika oboru fotografie U 112
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:00 13:00 30.01.2007 2 Rudolf ADLER 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín - náhradní 11:00 12:00 31.01.2007 43 Jiří KUBÍČEK 309UOA - Úvod do oboru animovaná tvorba písemný test
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 12:00 30.01.2007 0 Rudolf ADLER 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
31.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:00 11:00 30.01.2007 1 Rudolf ADLER 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
31.01.2007 FAMU ÚVODY KK 09:00 11:00 30.01.2007 0 304UOK - Úvod do oboru kamera
31.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU PROJEKT PRODUKCE - NÁHRADNÍ TERMÍN 00:00 31.01.2007 11 206PRP1 - Projekt - produkce 1 místnost 501
30.01.2007 FAMU 301ZDT 16:00 17:00 30.01.2007 4 Rudolf ADLER 301ZDT - Základy dokumentární tvorby
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 16:00 17:00 29.01.2007 2 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:41 15:23 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:30 29.01.2007 3 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:07 14:39 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Dokumentaristický seminář - zápočtový termín 14:00 15:00 30.01.2007 11 Karel VACHEK 303DKS1 - Dokumentaristický seminář 1
30.01.2007 FAMU ZVLÁŠTNÍ NATÁČECÍ POSTUPY 14:00 15:00 29.01.2007 4 Svatopluk MALÝ 304ZNP - Zvláštní natáčecí postupy
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:33 14:03 29.01.2007 3 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:03 13:33 29.01.2007 3 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:00 14:00 29.01.2007 1 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
30.01.2007 FAMU Zápočet úvody a praktika obor fotografie 13:00 14:30 30.01.2007 2 Martin STECKER 307POF - Praktika oboru fotografie U 112
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:25 12:59 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:45 12:20 29.01.2007 3 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:30 29.01.2007 0 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 11:30 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Otevřený seminář - zápočtový termín 11:00 12:00 30.01.2007 6 Karel VACHEK 303OS1 - Otevřený seminář 1
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:30 29.01.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:00 11:00 29.01.2007 0 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
30.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:00 10:30 29.01.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
30.01.2007 FAMU TV SNÍMÁNÍ A REPRODUKCE 09:00 11:00 29.01.2007 4 Emil KOŠŤÁL 304TSR1 - TV snímání a reprodukce 1
30.01.2007 FAMU AUTORSKÉ PRÁVO - ZÁPOČET - TEST 08:30 09:30 25.01.2007 5 -
29.01.2007 FAMU ŘÍZENÍ NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ 15:00 16:00 24.01.2007 4 -
29.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA I. 15:00 29.01.2007 8 206ATA1 - Aktuální tendence divadla I. 1 m.č.311
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:10 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA II. 14:30 29.01.2007 10 206ATB1 - Aktuální tendence divadla II. 1 m.č.311
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 15:00 29.01.2007 1 Karel VACHEK 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 29.01.2007 0 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU SEMINÁŘ K TEORII A PRAXI OBORU 13:30 29.01.2007 12 206TPO1 - Seminář k teorii a praxi oboru 1 m.č.311
29.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU BLOKOVÁ VÝUKA III. 13:30 29.01.2007 11 206BLC1 - Bloková výuka III. 1 m.č.311
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:00 13:30 29.01.2007 2 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:00 12:30 29.01.2007 2 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:00 29.01.2007 2 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 11:30 29.01.2007 1 Martin ČIHÁK 306UOS - Úvod do oboru střihová skladba Vždy se dostaví trojice studentů, ne méně, ne více, avšak přesně a toliko jen tři.
29.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 12:00 29.01.2007 0 Karel VACHEK 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
29.01.2007 FAMU ÚVODY KK 09:00 11:00 28.01.2007 4 304UOK - Úvod do oboru kamera
25.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU SEMINÁŘ K TEORII A PRAXI OBORU 17:00 25.01.2007 11 206TPO1 - Seminář k teorii a praxi oboru 1 místnost 501
25.01.2007 FAMU ŘÍZENÍ NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ -ZÁ 16:00 17:00 22.01.2007 7 -
25.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU PROJEKT PRODUKCE 15:00 25.01.2007 7 206PRP1 - Projekt - produkce 1 místnost 501
25.01.2007 FAMU TEORIE A ESTETIKA FILMOVÉ REŽIE 1 14:00 15:35 25.01.2007 6 Otakar VÁVRA 302TEF1 - Teorie a estetika filmové režie 1
25.01.2007 FAMU PROLÍNÁNÍ FILMOVÉHO OBRAZU A VÝTVARNA 1,2 12:00 15:00 25.01.2007 20 Radim VALAK 302PFV1 - Prolínání filmového obrazu a výtvarna 1 Platí pro Prolínání filmového obrazu a výtvarna 1,2
25.01.2007 FAMU PROJEKCE KR 12:00 15:00 25.01.2007 18 Radim VALAK 302PR1 - Projekce KR 1 Platí pro Projekci KR 1,3,5,7,9
24.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU TEORIE A ŘÍZENÍ VÍCESOUBOROVÝCH DIVADEL 1 14:00 22.01.2007 10 206TVD1 - Teorie a řízení vícesouborových divadel 1 místnost 311
23.01.2007 FAMU MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE - ZÁPOČET 16:30 18:00 18.01.2007 8 -
23.01.2007 FAMU ZVLÁŠTNÍ NATÁČECÍ POSTUPY 14:00 15:00 22.01.2007 5 Svatopluk MALÝ 304ZNP - Zvláštní natáčecí postupy
23.01.2007 FAMU Zápočet úvody a praktika obor fotografie 13:00 14:30 23.01.2007 0 Martin STECKER 307POF - Praktika oboru fotografie U 112
23.01.2007 FAMU PRAKTIKA OBORU PRODUKCE - PÍSEMNÝ TEST 09:00 22:00 18.01.2007 5 -
23.01.2007 FAMU AUTORSKÉ PRÁVO - BUDETE PSÁT TEST - ZÁPOČET 08:30 09:30 18.01.2007 0 -
22.01.2007 FAMU EA HUDBA 10:00 11:30 17.01.2007 5 308EAH - Elektroakustická hudba
22.01.2007 FAMU FILMOVÝ TRIK 10:00 21.01.2007 8 Antonín WEISER 304FT1 - Filmový trik 1
19.01.2007 FAMU ZÁPOČET ÚVODY PAVLA MARKA 10:00 18.01.2007 13 Pavel MAREK 302UOR - Úvod do oboru režie
19.01.2007 FAMU PROLÍNÁNÍ FILMOVÉHO OBRAZU A VÝTVARNA 1,2 09:00 11:30 19.01.2007 -6 Radim VALAK 302PFV1 - Prolínání filmového obrazu a výtvarna 1 Platí pro Prolínání filmového obrazu a výtvarna 1,2
18.01.2007 FAMU ZÁPOČET ÚVODY PETRA MARKA 13:00 17.01.2007 15 Petr MAREK 302UOR - Úvod do oboru režie do 14.1.2007 zaslat text na adresu muzikant.krlek@post.cz
18.01.2007 FAMU HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 13:00 15:00 18.01.2007 -2 Eva ZAORALOVÁ 302HSF1 - Horizonty světového filmu 1 Platí pro Horizonty světového filmu 1, 2
18.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA I. 12:00 18.01.2007 10 206ATA1 - Aktuální tendence divadla I. 1 m.č.311
18.01.2007 FAMU PROJEKCE KR 09:00 18.01.2007 -3 Radim VALAK 302PR1 - Projekce KR 1 Platí pro Projekci katedry režie 1, 3, 5, 7, 9
17.01.2007 FAMU DĚJINY HUDBY 15:30 17:00 12.01.2007 3 308DH1 - Dějiny hudby 1
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:00 16.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 16.01.2007 2 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU ÚVOD DO ANIM.FILMU 14:00 15:00 16.01.2007 15 309UOA - Úvod do oboru animovaná tvorba
17.01.2007 FAMU HUDEBNÍ PRAKTIKUM 13:30 15:30 16.01.2007 0 308HP1 - Hudební praktikum 1
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:00 12:30 16.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:00 16.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 11:30 16.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:00 16.01.2007 1 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
17.01.2007 FAMU FILMOVÝ TRIK 10:00 16.01.2007 11 Antonín WEISER 304FT1 - Filmový trik 1
16.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 15:00 16.01.2007 1 Karel VACHEK 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
16.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 12:00 16.01.2007 7 Karel VACHEK 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba
16.01.2007 FAMU TV SNÍMÁNÍ A REPRODUKCE 09:00 11:00 15.01.2007 3 Emil KOŠŤÁL 304TSR1 - TV snímání a reprodukce 1
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 15:30 16:00 14.01.2007 5 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 15:00 15:30 14.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:00 14.01.2007 5 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 14.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:00 12:30 14.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:00 14.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU REŽISÉR A VÝROBNÍ ŠTÁB 11:00 12:00 15.01.2007 0 Hana JAROŠOVÁ 302RVS - Režisér a výrobní štáb Přednášející Ing. Hana Jarošová
15.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:30 14.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba termín pro všechny studijní obory
15.01.2007 FAMU PRAKTIKA OBORU PRODUKCE - PÍSEMNÝ TEST 09:00 22:00 14.01.2007 20 -
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:30 15:00 09.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 14:00 14:30 09.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 13:30 14:00 09.01.2007 0 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 12:00 12:30 09.01.2007 4 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:30 12:00 09.01.2007 6 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 12:00 10.01.2007 25 Jiří KUBÍČEK 309UOA - Úvod do oboru animovaná tvorba písemný test
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 11:00 11:30 09.01.2007 5 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny studijní obory
10.01.2007 FAMU Zápočtový termín 10:30 11:00 09.01.2007 2 Jiří MOUDRÝ 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba předtermín pro všechny obory
08.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA II. 14:30 08.01.2007 12 206ATB1 - Aktuální tendence divadla II. 1 m.č.311
08.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU BLOKOVÁ VÝUKA III. 13:30 08.01.2007 12 206BLC1 - Bloková výuka III. 1 m.č.311
08.01.2007 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU SEMINÁŘ K TEORII A PRAXI OBORU 13:30 08.01.2007 12 206TPO1 - Seminář k teorii a praxi oboru 1 m.č.311
08.01.2007 FAMU STŘIHOVÁ SKLADBA V RÁMCI ŽÁNRU 10:00 15:00 08.01.2007 0 Filip MALÁSEK 306SSZ - Střihová skladba v rámci žánru Přednášející: Filip Malásek, modul se koná 8.1. 10-15h a 9.1. 10-14h v Nábřežní 4, Praha 5. Pouze pro 3.r. KSS!
06.01.2007 FAMU STUDIE STYLU RUDOLFA KREMLIČKY 10:00 16:00 06.01.2007 4 Alice RŮŽIČKOVÁ 303MSSK - Studie stylu Rudolfa Kremličky Přednášející: Alice Růžičková, modul se koná v sobotu 6.1. od 10-16h v Domě U kamenného zvonu a v patek 12.1. od 13-15h na KDT č. 217.
05.01.2007 FAMU PRODUKCE DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ V EVROPĚ 10:00 18:00 05.01.2007 62 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MPDF - Produkce dokumentárních filmů v Evropě Přednášející: Martichka Bozhilová, modul se koná v angličtině na FAMU v pátek od 10-18h v učebně 1.
05.01.2007 FAMU NEGATIVNÍ PROPAGANDA - TELEVIZNÍ DOKUMENT A STÁTNÍ BEZPEČNOST 10:00 19:00 05.01.2007 21 Alice RŮŽIČKOVÁ 303MNP - Negativní propaganda - televizní dokument a Státní bezpečnost Přednášející: Petr Cajthaml, modul se koná v pátek od 10-19h v učebně 2.
05.01.2007 FAMU NELINEÁRNÍ STŘIH / AVID XPRESS DV + FILM COMPOSER - PRO POKROČILÉ 10:00 16:00 05.01.2007 0 Vladimír CABALKA 306NSAF - Nelineární střih / Avid Xpress DV + Film Composer - pro pokročilé Přednášející: Vladimír Cabalka, modul se koná 5.1. a 12.1. od 10-16h ve Studiu FAMU. Pouze pro 2.r. bc KSS!
05.01.2007 FAMU REFELEXE JUGOSLÁVSKÉ ŠKOLY NA FAMU OČIMA LORDANA ZAFRANOVIČE 10:00 20:00 05.01.2007 80 Hana JAROŠOVÁ 302MRLZ - Reflexe "jugoslávské školy na FAMU" očima Lordana Zafranoviče
04.01.2007 FAMU Zápočtový termín 17:20 18:20 03.01.2007 8 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD1 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 Do učebny KDT 217 s sebou přineste zadanou písemnou práci.
04.01.2007 FAMU STŘIHOVÁ SKLADBA HUDEBNÍCH ŽÁNRŮ 10:00 16:00 04.01.2007 0 Adam DVOŘÁK 306SSHZ - Střihová skladba hudebních žánrů Přednášející: Adam Dvořák, modul se koná ve čtvrtek, ve střižně na Jana Masaryka 6, Praha 2. Pouze pro 2.r. mgr KSS!
21.12.2006 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA II. 16:00 19.12.2006 12 206ATB1 - Aktuální tendence divadla II. 1 m.č.311
21.12.2006 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU AKTUÁLNÍ TENDENCE DIVADLA I. 13:45 19.12.2006 12 206ATA1 - Aktuální tendence divadla I. 1 m.č.311
20.12.2006 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU SEMINÁŘ K TEORII A PRAXI OBORU 14:30 18.12.2006 12 206TPO1 - Seminář k teorii a praxi oboru 1 m.č.311
20.12.2006 DAMU ZÁPOČET PŘEDMĚTU BLOKOVÁ VÝUKA III. 14:30 18.12.2006 12 206BLC1 - Bloková výuka III. 1 m.č.311
20.12.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: WOODY VAŠULKA 00:00 19.12.2006 2 Jan BERNARD 373MOWV - FAMU Open Eye: Woody Vašulka Přednášející: Woody Vašulka, studijní exkurze se koná od středy do pátku v Karlsruhe.
16.12.2006 FAMU CESTOU DO ČESKÉHO KRUMLOVA ANEB STRČ SEBE SKRZ FILM 09:00 16.12.2006 1 Alice RŮŽIČKOVÁ 303MCK - Cestou do Českého Krumlova aneb Strč sebe skrz film Přednášející: Alice Růžičková a Tereza Šimíková, modul proběhne v sobotu a neděli v Českém Krumlově.
15.12.2006 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 4 14:00 17:00 14.12.2006 10 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček a Petr Kubica, modul se koná v pátek od 14-17h v učebně 2.
15.12.2006 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 3 10:00 13:00 15.12.2006 12 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček a Petr Kubica, modul se koná v pátek od 10-13h v učebně 2.
15.12.2006 FAMU VIZUÁLNÍ KULTURA MODERNÍHO VĚKU 1 09:30 20:00 15.12.2006 31 Tomáš POSPISZYL 373VKM1 - Výtvarné umění 20. století 1 Přednášející: Tomáš Pospiszyl, modul se koná v pátek a sobotu od 9:30-20h v učebně 3.
15.12.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: STEVEN BALL A DAVID CURTIS 09:30 20:00 15.12.2006 71 Jan BERNARD 373MOBC - FAMU Open Eye: Steven Ball a David Curtis Přednášející: Steven Ball a David Curtis, modul se koná v angličtině v pátek a sobotu od 9:30-20h v učebně 1.
08.12.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: VÁCLAV BĚLOHRADSKÝ 10:00 17:00 08.12.2006 75 Vít JANEČEK 373MOVB - FAMU Open EYE: Václav Bělohradský Přednášející: Václav Bělohradský, modul se koná v pátek od 10-13h a 14-17h a v sobotu od 13-17h v učebně 1 na FAMU.
08.12.2006 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 1 10:00 13:00 08.12.2006 9 Vít JANEČEK 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Vít Janeček a Petr Kubica, modul se koná v pátek od 10-13h v učebně 2.
08.12.2006 FAMU RUSKÝ EXPERIMENRÁLNÍ FILM 09:30 20:00 08.12.2006 17 Martin ČIHÁK 373MREF - Ruský experimentální film Přednášející: Georgij Bagdasarov, modul se koná v pátek a sobotu od 9:30-20h v projekci FAMU a učebně 3.
08.12.2006 FAMU OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO PRODUKCI 2 09:00 18:00 08.12.2006 5 Petr SLÁDEČEK 305MOA2 - Obchodní angličtina pro produkci 2 Přednášející: Petr Sládeček a Jana Malířová, modul se koná v pátek od 9-18h v učebně KP č. 344, pouze pro studenty KP!
07.12.2006 FAMU SOFTWARY PRO DIGITÁLNÍ OBRAZOVOU POSTPRODUKCI 09:00 12:00 07.12.2006 0 Vít KOMRZÝ 306SDPO - Softwary pro digitální postprodukci obrazu Přednášející: Vít Komrzý, modul se koná ve čtvrtek od 9-12h v UPP (Žitomírská 7, Praha 10).
06.12.2006 FAMU STŘIHOVÁ SKLADBA HRANÉHO FILMU V PRAXI 09:00 06.12.2006 0 Vladimír BARÁK 306SSHF - Střihová skladba hraného filmu v praxi Přednášející: Vladimír Barák, modul se koná ve středu od 9h v ulici Marie Cibulkové pro studenty 1.r mgr . studia KSS.
05.12.2006 FAMU ANNA FÁROVÁ A FOTOGRAFIE V 70. A 80. LETECH 16:30 20:35 05.12.2006 5 Jaroslav BÁRTA 307MAF - Anna Fárová a fotografie v 70. a 80. letech Přednášející: Jaroslav Bárta, modul se koná v úterý od 16:30-18h galerii Langhans a 18:15-20:35h na FAMU v učebně 2.
01.12.2006 FAMU FLASH - TVORBA INTERAKTIVNÍCH ANIMACÍ 10:00 17:00 01.12.2006 12 Vít JANEČEK 373MFT - Flash - tvorba interaktivních animací Přednášející: Pavel Ryška, modul se koná především pro studenty CAS v sobotu 10-17h a v neděli 13-17 v učebně CAS č. 428.
01.12.2006 FAMU PŘÍPRAVA FOTOGRAFIÍ PRO TISK 10:00 16:00 01.12.2006 0 Martin STECKER 307MPFT - Příprava fotografií pro tisk Přednášející: Martin Stecker a Jan Měřička, modul se koná v pátek od 10-16h: 1.12. tiskárna FOTOPRINT+ 8.12. FAMU, U423.
01.12.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: HANS JOACHIM SCHLEGEL 09:30 20:00 01.12.2006 71 Jan BERNARD 373MOJS - FAMU Open Eye: Hans Joachim Schlegel Přednášející: Hans Joachim Schlegel, modul se koná v pátek a sobotu od 9:30-20h v učebně 1.
01.12.2006 FAMU GENDER, FILM, HUDBA: SVĚDECTVÍ DOBY 09:30 20:00 01.12.2006 25 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MZHF - Gender, film, hudba: svědectví doby Přednášející: Pavla Jonssonová, modul se koná v pátek od 9:30-20h v učebně 2.
01.12.2006 FAMU ZÁKLADY AUTORSKÉHO PRÁVA 09:00 14:00 01.12.2006 6 Petr OSTROUCHOV 305ZAP - Základy autorského práva Přednášející: Petr Ostrouchov, modul se koná v pátek 9-14h v učebně KP č. 344.
30.11.2006 FAMU FILM MARKETING: WORKSHOP MEDIA DESK 19:00 21:00 30.11.2006 54 Michal BREGANT 305MFM - Film marketing: workshop Media Desk Přednášející: John J. Durie a Christian Kmiotek, modul se koná ve čtvrtek 19-21h a pátek od 9-20h v učebně 1.
27.11.2006 FAMU 20TH CENTURY TAIWANESE CINEMA 14:00 17:00 27.11.2006 78 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MTC - 20th Century Taiwanese Cinema Přednášející: Peggy Chiao, modul proběhne v angličtině od 27.11.-1.12. v po 14-17h, út+čt+pá 9-12h v projekci FAMU a ve st 9-12 v kině MAT.
26.11.2006 FAMU EXKURZE DO ZVUKOVÉ PŘÍPRAVY POŘADU 10:00 14:00 26.11.2006 0 Ivo BLÁHA 308MEP - Exkurze do zvukové přípravy pořadu Přednášející: Ondřej Moravec, modul se koná v neděli od 10-14h na Výstavišti v Holešovicích.
24.11.2006 FAMU FILMOVÁ HUDBA 10:00 20:00 24.11.2006 7 Věra CHYTILOVÁ 302MFH - Filmová hudba Přednášející: Jan Klusák a Věra Chytilová, modul se koná v pátek 10-20h v učebně 2.
24.11.2006 FAMU KODAK: SNÍMACÍ MATERIÁLY 09:00 16:00 24.11.2006 63 Marek JÍCHA 304MKOD - KODAK: snímací materiály Přednášející: Vic Goding, modul se koná v pátek od 9-16h v projekci FAMU.
19.11.2006 FAMU EXKURZE DO ZVUKOVÉ PŘÍPRAVY POŘADU 10:00 14:00 19.11.2006 2 Ivo BLÁHA 308MEP - Exkurze do zvukové přípravy pořadu Přednášející: Ondřej Moravec, modul se koná v neděli od 10-14h na Výstavišti v Holešovicích.
17.11.2006 FAMU WEIDEN - WORKSHOP 00:00 04.11.2006 3 Robert SILVERIO 307MWEW - Weiden - workshop Přednášející: Robert Silverio, studijní exkurze pouze pro studenty KF!
16.11.2006 FAMU ÚVOD DO DECHOVÉ TERAPIE A ORGÁNOVÉ HARMONIZAČNÍ SESTAVY 20:00 16.11.2006 7 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MDTO - Úvod do dechové terapie a orgánové harmonizační soustavy Přednášející: Alena Šubrtová, modul se koná od čtvrtka 20h do neděle 15h v Nečíně. Kurz stojí 1.500Kč (viz info).
16.11.2006 FAMU CINEMADANCE 00:00 16.11.2006 10 Pavel JECH 373MCID - Cinemadance Přednášející: Pavel Jech, modul se koná v angličtině od čtvrtka do neděle v Poněšicích.
13.11.2006 FAMU VYTVÁŘENÍ POSTAVY 11:30 13:55 13.11.2006 1 Ivo TRAJKOV 306VP - Postava Přednášející: Ivo Trajkov, modul proběhne vždy v pondělí 13.11.+4.12.+11.12. od 11:30-13:55h v učebně KSS č. 311.
04.11.2006 FAMU FILM NOIR 11:00 19:00 04.11.2006 37 Petra DOMINKOVÁ 373MFNO - Film Noir Přednášející: Petra Dominková, modul se koná v angličtině v sobotu a neděli od 11-19h v učebně 3.
03.11.2006 FAMU REVOLUTION 14:00 15:00 03.11.2006 37 Pavel JECH 373MREV - Revolution Přednášející: David Miller, modul se koná v angličtině v pátek 14-15h v učebně 3, v sobotu a neděli 10-18h v učebně 1.
03.11.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: EVA WEISSMAN 11:00 20:00 03.11.2006 14 Jan BERNARD 373MOEW - FAMU Open Eye: Eva Weissman Přednášející: Eva Weissman, modul se koná v angličtině v pátek 10-20h a sobotu od 10-20h v Berouně.
03.11.2006 FAMU MESIAC FOTOGRAFIE V BRATISLAVĚ 11:00 20.10.2006 1 Robert SILVERIO 307MMFB - Měsíc fotografie v Bratislavě Přednášející: Robert Silverio, studijní exkurze pouze pro studenty KF!
03.11.2006 FAMU BANG ON A CAN ANEB PROPOJENÍ NEWYORSKÉHO DOWTOWNU A UPTOWNU 10:00 18:00 03.11.2006 21 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MBOC - Bang On A Can aneb propojení newyorského downtownu a uptownu Přednášející: Petr Slabý, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 2.
03.11.2006 FAMU PANASONIC: NOVÉ TECHNOLOGIE HDTV 09:00 16:00 03.11.2006 62 Jiří MYSLÍK 304MPNT - Panasonic: nové technologie HDTV Přednášející: Zdeněk Kovář, modul se koná v pátek od 9-16h v učebně 1.
03.11.2006 FAMU OBCHODNÍ ANGLIČTINA PRO PRODUKCI 1 09:00 18:00 03.11.2006 0 Petr SLÁDEČEK 305MOA1 - Obchodní angličtina pro produkci 1 Přednášející: Petr Sládeček a Jana Malířová, modul se koná v pátek od 9-18h v učebně KP č. 344, pouze pro studenty KP!
27.10.2006 FAMU OBRAZOVÉ SENZORY A DISPLEJE 09:00 16:00 27.10.2006 13 Jiří MYSLÍK 304MOSE - Obrazové senzory a displeje Přednášející: Miloš Klíma, modul se koná v pátek od 9-16h v učebně KK A.
20.10.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: FRANCOIS JOST 18:00 22:00 20.10.2006 72 Jan BERNARD 373MOFJ - FAMU Open Eye: Francois Jost Přednášející: Francois Jost, modul se koná v angličtině pátek od 18-22h v učebně 1.
20.10.2006 FAMU MEZINÁRODNÍ PRODEJ HRANÝCH A DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ 10:00 18:00 20.10.2006 21 Alice RŮŽIČKOVÁ 305MMPD - Mezinárodní prodej hraných a dokumentárních filmů Přednášející: Irena Taskovski, modul se koná v pátek a sobotu od 10-18h v učebně 3.
20.10.2006 FAMU KOMPRESE OBRAZU 09:00 16:00 20.10.2006 8 Jiří MYSLÍK 304MKOB - Komprese obrazu Přednášející: Petr Páta, modul se koná v pátek od 9-16h v učebně KK A.
13.10.2006 FAMU KOLORIMETRIE A MODERNÍ REPRODUKČNÍ ŘETĚZEC 09:00 16:00 09.10.2006 15 Jiří MYSLÍK 304MKRR - Kolorimetrie a moderní reprodukční řetězec Přednášející: Jan Kaiser, modul se koná v pátek od 9-16h v učebně KK A.
13.10.2006 FAMU SANTINI V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH 2 00:00 13.10.2006 23 Vladimír CZUMALO 373MSTD - Santini v západních Čechách 2 Přednášející: Vladimír Czumalo, studijní exkurze se koná od pátku do neděle.
06.10.2006 FAMU FAMU OPEN EYE: FRANCESCO CASETTI 09:30 20:00 06.10.2006 78 Jan BERNARD 373MOFC - FAMU Open Eye: Francesco Casetti Přednášející: Francesco Casetti, modul se koná v angličtině v pátek a sobotu od 9:30-20h v učebně 1.
12.09.2006 FAMU Zkušební termín pro předmět 303ZSD2 11:00 13:00 12.09.2006 9 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD2 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 2 Zkušební termín se koná v učebně 217, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
09.06.2006 FAMU ZÁPOČER EXPERIMENTÁLNÍ LABORATOŘ TOŘ 15:00 08.06.2006 79 302EL - Experimentální laboratoř
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET FILMOVÁ ŘEČ 12:00 04.06.2006 76 302FR2 - Filmová řeč 2
09.06.2006 FAMU KLASIFIKOVANÝ ZÁP FILMOVÁ ŘEČ 2.TERM. 12:00 04.06.2006 79 302FR3 - Filmová řeč 3
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 08.06.2006 80 302PR8 - Projekce KR 8
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 08.06.2006 77 302PR2 - Projekce KR 2
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 08.06.2006 79 302PR4 - Projekce KR 4
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIJE 11:00 08.06.2006 80 302PR6 - Projekce KR 6
09.06.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 00:00 08.06.2006 80 302PR10 - Projekce KR 10
25.05.2006 FAMU ZÁPOČER FILMOVÁ ŘEČ I. TERMÍN 12:00 24.05.2006 77 302FR2 - Filmová řeč 2
25.05.2006 FAMU KLASIFOKOVANÝ ZÁP FILMOVÁ ŘEČ 12:00 20.05.2006 80 302FR3 - Filmová řeč 3
25.05.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 24.05.2006 74 302PR2 - Projekce KR 2
25.05.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 24.05.2006 80 302RDV6 - Realizační dílna 6
25.05.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 24.05.2006 79 302PR8 - Projekce KR 8
25.05.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 24.05.2006 80 302PR4 - Projekce KR 4
25.05.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRA REŽIE 11:00 24.05.2006 80 302PR10 - Projekce KR 10
12.05.2006 FAMU INSITNÍ LITERATURA A VNITŘNÍ SMÍCH 10:00 17:00 12.05.2006 22 Karel VACHEK 303MIL - Insitní literatura a vnitřní smích Přednášející: Vladimír Borecký, modul se koná v pátek 12. 5. od 10-17h v učebně KDT č. 217.
12.05.2006 FAMU KAPITOLY ZE SVĚTOVÉHO VIDEOARTU 10:00 18:00 12.05.2006 67 Helena BENDOVÁ 373MSSV - Kapitoly ze světového videoartu Přednášející: Pavlína Míčová a Tomáš Pospiszyl, modul se koná v pátek 12. 5. od 10-18h, v sobotu 13. 5. od 10-16h v učebně 1.
12.05.2006 FAMU GENDER A FILM: CO NOVÉHO? 10:00 18:00 12.05.2006 26 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MGF - Gender a vizuální kultura Přednášející: Pavla Jonssonová, modul se koná v pátek 12. 5. od 10-18h v učebně 3.
12.05.2006 FAMU EXKURZE PO JINDŘICHOHRADECKU 00:00 12.05.2006 3 Jan DAŇHEL 306MEJ - Exkurze po Jindřichohradecku Přednášející: Jan Daňhel a Šimon Špidla, modul se koná v pátek až neděli v Nové Vsi.
05.05.2006 FAMU TIMECODE A KEYCODE VE FILMOVÝCH PROJEKTECH 12:00 18:00 05.05.2006 6 Ivo TRAJKOV 306MTK - Timecode a Keycode ve filmových projektech Přednášející: Adéla Špaljová, modul se koná poze pro studenty KSS od 12-18h v bytě v Rumunské 12, Praha 2.
05.05.2006 FAMU OSVOBOZENÍ PRAHY 10:00 19:00 05.05.2006 61 Otakar VÁVRA 302MOP - Osvobození Prahy Přednášející: Otakar Vávra, modul se koná v pátek od 10-19h v projekci FAMU.
05.05.2006 FAMU PRÁCE ARCHITEKTA VE VÝROBNÍM ŠTÁBU 09:00 14:00 17.03.2006 19 Milan BÝČEK 305PA - Práce architekta ve výrobním štábu Přednášející: Milan Býček, modul se koná v pátek 9-14h v učebně 2.
04.05.2006 FAMU ALBERT MARENČÍN: INICIÁTOR A ZÁŠTITA NOVÉHO SLOVENSKÉHO FILMU V 60. LETECH 10:00 18:00 04.05.2006 6 Lubor DOHNAL 301MAM - Albert Marenčín: iniciátor a záštita nového slovenského filmu v 60. letech Přednášející: Lubor Dohnal, modul se koná ve čtvrtek 9-12h a 18-22h v projekci FAMU a 15-22h v učebně 4, v pátek od 10-18h v učebně 1.
30.04.2006 FAMU LOST WEEKEND 10:00 17:00 30.04.2006 3 Pavel JECH 373MLW - Lost Weekend Přednášející: Martin Fisher a Karel Slach, modul se koná v neděli a pondělí od 10-17h v učebně 3 v angličtině.
28.04.2006 FAMU ČESKÁ KAMERAMANSKÁ ŠKOLA POHLEDEM ŠTĚPÁNA KUČERY 10:00 17:00 28.04.2006 13 Marek JÍCHA 304MCKK - Česká kameramanská škola pohledem Štěpána Kučery Přednášející: Štěpán Kučera, modul se koná v pátek od 10-12h v Projekci a od 13-17h v učebně KK.
28.04.2006 FAMU AUTONOMIE KAMERY V SOUČASNÉM FILMU 10:00 18:00 28.04.2006 31 Helena BENDOVÁ 373MAKS - Autonomie kamery v současném filmu Přednášející: Zdeněk Holý, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 2.
21.04.2006 FAMU ANIMOVANÝ CLIP 10:00 18:00 21.04.2006 6 Barbora DLOUHÁ 309AC - Animovaný clip Přednášející: Bára Dlouhá, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 3.
21.04.2006 FAMU FILMOVÝ OBRAZ JAKO ŘEČ ZNAKŮ 10:00 18:00 21.04.2006 18 Ladislav ŠERÝ 373MORZ - Filmový obraz jako řeč znaků Přednášející: Ladislav Šerý, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 7.
21.04.2006 FAMU TAJE PROJEKCE 08:30 20:00 21.04.2006 4 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MTP - Taje projekce Přednášející: Karel Vtípil, modul se koná v pátek od 8:30-9h v Planetariu, 9:30-12h v projekci FAMU, 13-20h další exkurze.
20.04.2006 FAMU CINEMADANCE 3 00:00 20.04.2006 8 Pavel JECH 373MCID - Cinemadance Přednášející: Tomáš Petráň, modul se koná v angličtině od 20-23. 4. v Rokytnici nad Jizerou.
07.04.2006 FAMU HUDEBNÍ CLIP DIGITÁLNÍ 10:00 18:00 07.04.2006 2 Niké PAPADOPULOSOVÁ 309HKD - Hudební clip digitální Přednášející: Niké Papadopulosová, modul se koná v pátek od 10-18h v učebně 3.
07.04.2006 FAMU ČESKÁ KAMERAMENSKÁ ŠKOLA POHLEDEM MIROSLAVA ONDŘÍČKA 10:00 17:00 07.04.2006 2 Marek JÍCHA 304MCKO - Česká kameramanská škola pohledem Miroslava Ondříčka Přednášející: Miroslav Ondříček, modul se koná v pátek od 10-12h v Projekci a od 13-17h v učebně KK.
07.04.2006 FAMU DIGITÁLNÍ OBRAZ V PROSTORU 10:00 17:00 07.04.2006 8 Jan MĚŘIČKA 307MDOP - Digitální obraz v prostoru Přednášející: Jaroslava Severová a Jan Měřička, modul se koná 2x v pátek 7. 4. od 10-17h v učebně 1 a 28. 4. v učebně 1 a KF č. 423.
07.04.2006 FAMU VÝVOJ FEMINISTICKÉHO MYŠLENÍ O FILMU 10:00 17:00 07.04.2006 29 Helena BENDOVÁ 373MFMF - Vývoj feministického myšlení o filmu Přednášející: Petra Hanáková, modul se koná v pátek 7. 4. od 10-17h a v sobotu 8. 4. od 10-14h v učebně 2.
31.03.2006 FAMU ROCK IN OPPOSITION 10:00 18:00 31.03.2006 31 Alice RŮŽIČKOVÁ 373MRIO - Rock In Opposition Přednášející: Petr Slabý, modul se koná v pátek 10-18h v učebně 2.
31.03.2006 FAMU TECHNIKY A MOŽNOSTI FOTOGRAFIE V ZÁVISLOSTI NA JEJÍM UŽITÍ 10:00 18:00 31.03.2006 2 Martin STECKER 307MTMF - Techniky a možnosti fotografie v závislosti na jejím užití Přednášející: Martin Stecker, modul se koná 2x v pátek 31. 3. a 7. 4. od 10-18h v učebnách KF č. 112 a 423.
24.03.2006 FAMU B-FILMY, TRASH A CAMP: O DOBRÉM ŠPATNÉM VKUSU 10:00 18:00 24.03.2006 71 Helena BENDOVÁ 373MBEK - B-filmy, trash a camp: o dobrém špatném vkusu Přednášející: Kamil Fila, modul se koná v pátek 24. 3. 10-13h v učebně 2 a 14-18h v Projekci, v sobotu 25. 3. od 10-14h v učebně 2.
24.03.2006 FAMU PRÁVNÍ ASPEKTY VÝVOJE A KOPRODUKCE AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL 10:00 18:00 24.03.2006 58 Pavel BOROVAN 305MPAP - Právní aspekty vývoje a koprodukce audiovizuálních děl Přednášející: Roberto Olla, modul se koná v pátek 10-18h v učebně 1.
24.03.2006 FAMU FILMOVÝ KOSTÝM 09:00 17:00 24.03.2006 30 Hana JAROŠOVÁ 302MFKO - Filmový kostým Přednášející: Katarína Bieliková, modul se koná v pátek 24. 3. a v sobotu 25. 3. od 9-17h v učebně 3.
20.03.2006 FAMU NON-LINEAR NARRATIVE SEMINAR 10:00 17:00 20.03.2006 32 Pavel JECH 373MCSN - Non-Linear Narrative Seminar Přednášející: Linda Aronson, modul se koná v angličtině 20-21. 3. od 10-17h v učebně 3.
17.03.2006 FAMU INTERACTIVE AUDIOVISUAL SYSTEMS, MOVING BODIES AND SENZORES 14:00 19:00 17.03.2006 3 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MIAS - Interactive audiovisual systems, moving bodies and senzors Přednášející: Tomáš Hrůza, miloš Vojtěchovský modul se koná v češtině v pátek 17. 3. 12.30-19h v učebně 2, v sobotu 18. 3. a neděli 19. 3. 10-18h v AMULAB Beroun.
17.03.2006 FAMU VĚDECKO-POPULÁRNÍ FILM V ČESKÝCH ZEMÍCH 10:00 17:00 17.03.2006 21 Alice RŮŽIČKOVÁ 303MVPF - Vědecko-populární film v českých zemích Přednášející: Alice Růžičková, modul se koná v pátek 17. 3. a sobotu 18. 3. od 10-17h v učebně KDT č. 217.
17.03.2006 FAMU ČESKÁ KAMERAMANSKÁ ŠKOLA POHLEDEM IGORA LUTHERA 10:00 17:00 17.03.2006 8 Marek JÍCHA 304MCKL - Česká kameramanská škola pohledem Igora Luthera Přednášející: Igor Luther, modul se koná v pátek od 10-12h v Projekci a od 13-17h v učebně KK.
15.03.2006 FAMU CINEMADANCE 2 00:00 15.03.2006 10 Pavel JECH 373MCID - Cinemadance Přednášející: Pavel Jech, modul se koná v angličtině od 15-18. 3. v Poněšicích.
10.03.2006 FAMU JAPONSKÁ ANIME: ALTERNATIVA HOLLYWOODSKÉ KOMERCE A EVROPSKÉHO UMĚNÍ? 10:00 18:00 10.03.2006 57 Helena BENDOVÁ 373MANI - Japonská anime: alternativa hollywodské komerce a evropského umění? Přednášející: Kamil Fila, modul se koná 10. 3. od 10-13h v učebně 1 a 14-18h v Projekci, 11. 3. od 10-14h v učebně 1.
10.03.2006 FAMU TITULKOVÁNÍ A DABING 09:00 17:00 10.03.2006 30 Hana JAROŠOVÁ 302MTD - Titulkování a dabing Přednášející: Anna Kareninová, modul se koná v pátek 10. 3. a 17. 3. od 9-17h v učebně 3.
09.03.2006 FAMU INTERACTIVE FILM PERFORMANCE JITTER/MAX MSP 14:00 19:00 09.03.2006 30 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MIFP - Interactive film performance Jitter/MAX MSP Přednášející: Jeremy Bernstein, modul se koná v angličtině ve čtvrtek 9. 3. a pátek 10. 3. od 14-19h v učebně 2.
08.03.2006 FAMU IMPROVIZOVANÁ REŽIE A SUBVERZE MODERNITY 20:00 22:00 08.03.2006 77 Ladislav ŠERÝ 373MIRS - Improvizovaná režie a subverze modernity Přednášející: André Labarte, modul se koná ve středu 8. 3. 20-22h ve Francouzském institutu a v pátek 10. 3. od 13-20h v učebně 1 - v angličtině.
03.03.2006 FAMU ELEKTRONICKÁ ZÁBAVA: SOUČASNÁ TVORBA A HLAVNÍ ASPEKTY VÝROBY 09:00 16:00 03.03.2006 5 Pavel BOROVAN 305MEZS - Elektronická zábava: současná tvorba a hlavní aspekty výroby Přednášející: Lubor Kopecký, modul se koná od 9-16h v učebně 2.
01.03.2006 FAMU SCHILLEROVO DRAMA ÚKLADY A LÁSKA Z POHLEDU DNEŠNÍ DRAMATURGIE 19:30 22:00 25.02.2006 9 Jiří DUFEK 301MULD - Schillerovo drama Úklady a láska z pohledu dnešní dramaturgie Přednášející: Jiří Dufek, modul se koná PRAVDĚPODBNĚ 1. 3. od 19:30h a 28. 2. od 19h ve Stavovském divadle. Event. změna termínu bude avizována.
24.02.2006 FAMU SEMINÁŘ K SOUČASNÉ DISTRIBUCI 10:00 18:00 24.02.2006 4 Aleš DANIELIS 305SSD - Seminář k současné distribuci Přednášející: Aleš Danielis, modul se koná 2x v pátek 24. 2. a 7. 4. od 10-18h v učebně 4.
23.02.2006 FAMU KONTEXTY LASERU A UMĚNÍ SVĚTLA 14:00 19:00 23.02.2006 30 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MLUP - Kontexty laseru a umění světla Přednášející: Miloš Vojtěchovský, modul se koná v angličtině od 14-19h v učebně 2.
17.02.2006 FAMU SENZORY A INTERAKTIVITA, ZVUKOVÉ INSTALACE 10:00 17:00 17.02.2006 6 Miloš VOJTĚCHOVSKÝ 373MSZI - Senzory a interaktivita, zvukové instalace Přednášející: Lisa Moren, Timothy Nohe a Miloš Vojtěchovský, modul se koná 17.2. 10-17h v učebně 2, 18-19.2.+25.2.10-18h AMULAB v Berouně.
17.02.2006 FAMU FILM NOIR 10:00 18:00 17.02.2006 43 Helena BENDOVÁ 373MFIN - Film noir Přednášející: Petra Dominková, modul se koná od 10-13h v učebně 1 a 14-18h v projekci FAMU.
17.02.2006 FAMU ZÁPOČET HORIZONTY SVĚTOVÉHO FILMU 10:00 12:00 17.02.2006 98 302HSF1 - Horizonty světového filmu 1
15.02.2006 FAMU FINANCING CAPOTE: A CASE STUDY 18:00 20:00 15.02.2006 32 Pavel JECH 373MFCA - Financing Capote: A Case Study Přednášející: Andrew Hurwitz, modul se koná v angličtině na FAMU - 15.2. od 18-20h v projekci a 16.2. od 14-20h v učebně 2.
14.02.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 16:00 17:00 14.02.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
14.02.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 15:00 16:00 14.02.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
14.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 15:00 17:00 09.02.2006 80 307FDO1 - Fotografie dokumentární 1
14.02.2006 FAMU ZÁPOČET ÚVOD DO OBORU REŽIE 14:30 15:00 13.02.2006 99 302UOR - Úvod do oboru režie
14.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 14:00 09.02.2006 80 307FAK1 - Fotografie krajiny a architektury 1
13.02.2006 FAMU CLASS TICKET 10:00 11:00 08.02.2006 80 307ESU3 - Studio Photography 3
10.02.2006 FAMU ZÁPOČET - ÚVODY DO OBORU REŽIE 10:00 06.02.2006 97 302UOR - Úvod do oboru režie
10.02.2006 FAMU PHOTO WORKSHOP REVOLUTION 00:00 10.02.2006 5 Pavel JECH 373MPWR - Photo workshop Revolution Přednášející: David Miller, modul se koná v angličtině - 10.2. a 17.2. v učebně 3 nebo v Berouně.
09.02.2006 FAMU CLASS TICKET 15:00 16:00 04.02.2006 80 307EICL - Czech Republic Introduction
09.02.2006 FAMU ZÁPOČET - FILMOVÁ ŘEČ/PRAKTICKÁ FILMOVÁ ŘEČ 14:00 06.02.2006 99 302FR1 - Filmová řeč 1
09.02.2006 FAMU ZÁPOČET ESPERIMENTÁLNÍ LABORATOŘ 14:00 06.02.2006 99 302EL - Experimentální laboratoř
09.02.2006 FAMU ZÁPOČT.TERMÍN PRO STŘIH HUDBY 09:00 04.02.2006 0 308SH - Střih hudby
08.02.2006 FAMU TEORIE DRAMATU II Test 10:00 11:00 07.02.2006 4 Michal BREGANT - Koná se na děkanátě
07.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 15:00 17:00 02.02.2006 80 307FDO1 - Fotografie dokumentární 1
07.02.2006 FAMU ZÁPOČET - FILMOVÁ ŘEČ/PRAKTICKÁ FILMOVÁ ŘEČ 14:00 04.02.2006 99 302FR1 - Filmová řeč 1
07.02.2006 FAMU ZÁPOČET DO ÚVODU REŽIE 14:00 03.02.2006 98 302POR - Praktika oboru režie
07.02.2006 FAMU CLASS TICKET 13:00 16:00 02.02.2006 80 307ETP - Theatre Photography
07.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 16:00 02.02.2006 80 307DIF - Divadelní fotografie
07.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 14:00 02.02.2006 80 307FAK1 - Fotografie krajiny a architektury 1
07.02.2006 FAMU CLASSTICKET 10:00 11:00 02.02.2006 80 307ESU3 - Studio Photography 3
06.02.2006 FAMU ZÁPOČET PROJEKCE KATEDRY REŽIE 11:00 03.02.2006 99 302PR1 - Projekce KR 1
02.02.2006 FAMU CLASS TICKET 15:00 16:00 28.01.2006 80 307EHP1 - History of Photography 1
02.02.2006 FAMU CLASS TICKET 14:00 16:00 28.01.2006 80 307ETE1 - Techniques of Photography 1
02.02.2006 FAMU ZÁPOČT.TERMÍN PRO DĚJINY HUDBY 11:00 28.01.2006 0 308DH1 - Dějiny hudby 1
02.02.2006 FAMU CLASS TICKET 10:00 14:00 28.01.2006 80 307ETR1 - Optical basis of Photography 1
01.02.2006 FAMU CLASS TICKET 15:00 16:00 27.01.2006 80 307EHP1 - History of Photography 1
01.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 14:00 18:00 27.01.2006 80 307TFO1 - Techniky fotografie 1
01.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 14:00 15:00 27.01.2006 80 307FAK2 - Fotografie krajiny a architektury 2
01.02.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 15:00 27.01.2006 80 307POF - Praktika oboru fotografie
01.02.2006 FAMU KLASIFOKOVANÝ ZÁPOČET - TELEVIZNÍ SEZNAMOVACÍ CVIČENÍ 10:00 01.02.2006 95 302TVC - TV seznamovací cvičení
31.01.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 15:00 17:00 26.01.2006 80 307FDO1 - Fotografie dokumentární 1
31.01.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:30 17:30 26.01.2006 80 307FZF1 - Technické a fyzikální základy fotografie 1
31.01.2006 FAMU CLASS TICKET 13:00 16:00 26.01.2006 80 307ETP - Theatre Photography
31.01.2006 FAMU ZERMÍN ZÁPOČTU 13:00 16:00 26.01.2006 80 307DIF - Divadelní fotografie
31.01.2006 FAMU CLASS TICKET 10:00 11:00 26.01.2006 80 307ESU3 - Studio Photography 3
30.01.2006 FAMU Zápočtový termín 14:00 15:00 30.01.2006 15 Karel VACHEK 303DKS1 - Dokumentaristický seminář 1
30.01.2006 FAMU ZÁPOČT.TERMÍN PRO UVOD DO ZVUKU 11:00 15:30 25.01.2006 0 308UOZ - Úvod do oboru zvuková tvorba
30.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303ZSD1 11:00 12:00 30.01.2006 3 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD1 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 Zkušební termín se koná v učebně 6, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
27.01.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 14:00 18:00 22.01.2006 80 307TFO1 - Techniky fotografie 1
27.01.2006 FAMU CLASS TICKET 12:00 14:00 22.01.2006 80 307ETR1 - Optical basis of Photography 1
27.01.2006 FAMU CLASS TICKET 09:00 12:00 22.01.2006 80 307ETE1 - Techniques of Photography 1
24.01.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 16:00 19.01.2006 80 307DIF - Divadelní fotografie
24.01.2006 FAMU CLASS TICKET 13:00 16:00 19.01.2006 80 307ETP - Theatre Photography
23.01.2006 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 14:00 18:00 12.01.2006 80 307FZF1 - Technické a fyzikální základy fotografie 1
19.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303ZSD1 11:00 12:00 19.01.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD1 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
17.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 14:15 15:00 17.01.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
17.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 13:30 14:15 17.01.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
17.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 12:45 13:30 17.01.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
17.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303UOD 12:00 12:45 17.01.2006 5 Alice RŮŽIČKOVÁ 303UOD - Úvod do oboru dokumentární tvorba Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
17.01.2006 FAMU Zápočtový termín pro předmět 303ZSD1 11:00 12:00 17.01.2006 6 Alice RŮŽIČKOVÁ 303ZSD1 - Žánrové spektrum v dokumentárním filmu 1 Zkušební termín se koná v učebně 7, přineste s sebou zadanou písemnou práci.
15.01.2006 FAMU MODULY FAMU 09:00 17:00 15.01.2006 0 Vít JANEČEK - Informace o modulech najdete na http://www.amu.cz/?c_id=3990
13.01.2006 FAMU SVOBODNÝ SOFTWARE 10:00 18:00 13.01.2006 5 Helena BENDOVÁ 373MSSF - Svobodný software Přednášející: Michal Klodner, modul se koná v učebně 3 na FAMU od 10-18h.
13.01.2006 FAMU SEMIOTIKA A FOTOGRAFIE 10:00 18:00 13.01.2006 70 Jaroslav BÁRTA 307MSAF - Semiotika a fotografie Přednášející: Jitka Hejtmanová, modul se koná v pátek 6.1. a v sobotu 7.1. v učebně 1 na FAMU.
06.01.2006 FAMU SOUČASNÝ ČESKÝ VIDEOART 10:00 18:00 06.01.2006 60 Helena BENDOVÁ 373MSCV - Současný český videoart Přednášející: Pavlína Míčová, Tomáš Pospiszyl, modul se koná v projekci FAMU 6.1. od 10-13h, 14:30-18h a 7.1. od 10-13h.
06.01.2006 FAMU EVROPSKÝ KOSTÝM A MÓDA XVII-XX. STOLETÍ 10:00 17:00 06.01.2006 78 Helena BENDOVÁ 373MEKM - Evropský kostým a móda XVII-XX. století Přednášející: Helena Jarošová, modul se koná v pátek 13.1. a v sobotu 14.1. v učebně 1 na FAMU.
16.12.2005 FAMU WIM WENDERS 10:00 17:00 16.12.2005 71 Helena BENDOVÁ 373MWWE - Wim Wenders Přednášející: Tomáš Liška, modul se koná 16. 12. v projekci od 10-13,14-17h a 17. 12. v učebně 1 od 10-13,14-16h na FAMU.
16.12.2005 FAMU Visual Connection - postprodukční HD technologie 10:00 16:00 16.12.2005 24 Jiří MYSLÍK 304MVCP - Visual Connection: postprodukční HD technologie Přednášející: Ing. Jakub Vaněk (Visual Connection, s.r.o.)
16.12.2005 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 3 10:00 14:00 15.12.2005 8 Petr KUBICA 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Petr Kubica, Vít Janeček, modul se koná na FAMU v učebně 2.
16.12.2005 FAMU ZÁKLADY AUTORSKÉHO PRÁVA 09:00 13:00 16.12.2005 0 Petr OSTROUCHOV 305ZAP - Základy autorského práva Přednášející: Petr Ostrouchov, modul se koná na FAMU v učebně KP č. 334.
09.12.2005 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 2 16:30 20:30 08.12.2005 12 Petr KUBICA 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Petr Kubica, Vít Janeček, modul se koná na FAMU v učebně 2.
09.12.2005 FAMU METODOLOGICKÝ SEMINÁŘ 1 10:00 14:00 08.12.2005 9 Petr KUBICA 300MD1 - Metodologický seminář 1 Přednášející: Petr Kubica, Vít Janeček, modul se koná na FAMU v učebně 2.
09.12.2005 FAMU REALITY SHOW A TV PROGRAM V DIGITÁLNÍ ÉŘE 10:00 18:00 09.12.2005 15 Ladislav ŠERÝ 373MRST - Reality show a TV program v digitální éře Přednášející: PhDr. Ladislav Šerý, modul se koná na FAMU v učebně 7.
09.12.2005 FAMU Sony - HD technologie; Digitální intermediát 10:00 16:00 09.12.2005 16 Jiří MYSLÍK 304MSHD - SONY: nové High Definition a HDTV technologie Přednášející: Pavel Škabrout (Sony Czech, s.r.o.), Tomáš Kocanda (20-20 Vision Graphics)
02.12.2005 FAMU Obrazové senzory a displeje 10:00 16:00 02.12.2005 12 Jiří MYSLÍK 304MOSD - Obrazové senzory a displeje Přednášející: Prof.Ing. Miloš Klíma,CSc; ČVUT; Modul je věnován současným a zejména budoucím trendům v oblasti elektronického snímání a reprodukce obrazu.
02.12.2005 FAMU THE SCREENWRITER AS STORYTELLER 10:00 18:00 02.12.2005 19 Pavel JECH 373MSAS - The Screenwriter as Storyteller Přednášející: Thomas Schlesinger, modul se koná 2-3.12. na FAMU v učebně 3.
02.12.2005 FAMU GUSTAV MACHATÝ: POKUS ČESKÉHO REŽISÉRA O SVĚTOVOU KARIÉRU 10:00 18:00 02.12.2005 71 Helena BENDOVÁ 373MGMP - Gustav Machatý: pokus českého režiséra o světovou kariéru Přednášející: Jiří Horníček, modul se koná v projekci FAMU.
02.12.2005 FAMU DIGITÁLNÍ BROADCAST A INTERNETOVÝ AV STREAMING 09:30 18:30 02.12.2005 71 Helena BENDOVÁ 373MDBS - Digitální broadcast a internetový AV streaming Přednášející: Michal Klodner, modul se koná na FAMU v učebně 2.
25.11.2005 FAMU VEEJAYING (KOMPOZICE V REÁLNÉM ČASE S OTAZNÍKEM) 10:00 18:00 25.11.2005 16 Helena BENDOVÁ 373MVEJ - Veejaying (kompozice v reálném čase s otazníkem) Přednášející: Filip Cenek, modul se koná v učebně CAS č. 428.
25.11.2005 FAMU ÚVOD DO MEDITACE A JÓGY 10:00 16:00 25.11.2005 12 Helena BENDOVÁ 373MUMJ - Úvod do meditace a jógy Přednášející: Jan Hlaváček, modul se koná v bytě ve 4. patře FAMU.
25.11.2005 FAMU KRZYSZTOF KIESLOWSKI: RANÁ TVORBA 10:00 18:00 25.11.2005 60 Helena BENDOVÁ 373MKKR - Krzysztof Kieslowski: raná tvorba Přednášející: Andrzej Titkow, modul se koná 25-26.11. v projekci FAMU.
25.11.2005 FAMU Digitální televizní technika 10:00 16:00 25.11.2005 10 Jiří MYSLÍK 304MDTT - Digitální televizní technika Přednášející: Ing.Martin Bernas,CSc., ČVUT; Modul je věnován digitální televizní technice a jejím perspektivám.
18.11.2005 FAMU INTERACTIVE MEDIA WORKSHOP 10:00 18:00 18.11.2005 6 Pavel JECH 373MIMW - Interactive Media Workshop Přednášející: Chris Hales; modul se koná v učebně 3 a avid. střižně FAMU International 18-19. 11. a 25-26. 11.
16.11.2005 FAMU CINEMADANCE 1 19:00 16.11.2005 8 Pavel JECH 373MCID - Cinemadance Modul se koná v Poněšicích 16-19. 11. 2005.
11.11.2005 FAMU Komprese obrazu 10:00 16:00 11.11.2005 13 Jiří MYSLÍK 304MKOO - Komprese obrazu Přednášející: Mgr. Petr Páta,PhD; ČVUT V modulu komprese obrazu a videa bude podán přehled nejdůležitějších principů, které jsou využity při redukci objemu obrazových dat.
11.11.2005 FAMU DIGITÁLNÍ OBRAZ 09:30 18:30 11.11.2005 25 Helena BENDOVÁ 373MDIO - Digitální obraz Přednášející: Michal Klodner, modul se koná v učebně 2 na FAMU.
21.10.2005 FAMU SANTINI V ZÁPADNÍCH ČECHÁCH 09:00 16.10.2005 16 Vladimír CZUMALO 373MSZC - Santini v západních Čechách "Kostel, klášter, město a šlechtické sídlo jako ráje postavené v krajině" - studijní exkurze (pátek až neděle 21-23.10.) Vyučující: DR. Vladimír CZUMALO, CAS Rozsah: 36 hodin - záčet, 2 kredity Informace a přihlášky: Mgr. Jarmila ŠPELDOVÁ, KDT
14.10.2005 FAMU IDEOLOGIE TĚLA V SOUČASNÉM FILMU 17:00 14.10.2005 16 Helena BENDOVÁ 373MITF - Ideologie těla v současném filmu Modul se koná v Sokolově v kině Alfa od 14-16. 10. 2005.
07.10.2005 FAMU JVC Professional: nové HDTV technologie 10:00 16:00 07.10.2005 17 Jiří MYSLÍK 304MJVC - JVC Professional: nové HDTV technologie Přednášející: Michael Bauer, Ing. Petr Krkavec, Ing. Richard Jejkal, Doc. Jiří Myslík Termín a místo konání: pátek 7. 10. 2005 10.00-16.00hod. FAMU - učebna 1 Rámec semináře: 30% teorie, 70% praktických cvičení
31.01.2005 FAMU TERMÍN ZÁPOČTU 13:00 14:00 26.01.2005 80 307FAK1 - Fotografie krajiny a architektury 1