AMU = DAMU + FAMU + HAMU
MODULOVÁ A MIMOŘÁDNÁ VÝUKA

Stránka zobrazuje nabídku modulové a mimořádné výuky (tuto formu výuky používá převážně FAMU).

Přihlašování na tuto výuku (tyto moduly) probíhá prostřednictvím studijního informačního systému KOS (formulář pro zápis modulů najdete v menu Předměty > Zápis předmětu > Moduly a mimořádné předměty).

Připravované (otevřené pro zápis)

Kod Název Kredity Volno Datum Začátek Konec Kod Místnost Učitel Poznámka Uzávěrka
305MPRAT Producentství v animované tvorbě 1 6 22.11.2017 15:00 18:00 Peter Badač Učebna: GAMU 20.11.2017
101DEMR Dirty Electronics: Making for Radio 1 6 22.11.2017 09:00 18:00 Michal RATAJ Výuka bude probíhat na ČVUT v Institutu intermedií 22.11.2017
23.11.2017 09:00 18:00 Michal RATAJ 22.11.2017
24.11.2017 09:00 18:00 Michal RATAJ 22.11.2017
373MHPF Hand Painted Film (Early and Avant-Garde) 1 64 24.11.2017 10:00 12:30 LAZ-124 Projekce FAMU Henry Lyman HILLS 21/11/2017 projekce v Ponrepo od 20,00 hod 21.11.2017
24.11.2017 14:00 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU Henry Lyman HILLS 21.11.2017
303MATP1 Autorská tvorba jako projekční plátno 1 1 7 24.11.2017 10:00 17:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Jana Merhautová 23.11.2017
305MDT Digitální technologie vs. Filmové diváctví 1 6 24.11.2017 13:00 16:00 LAZ-334 Učebna KP 334 (FAMU) Jiří FOREJT 23.11.2017
307MTAA Tvorba autorského alba 1 6 30.11.2017 09:00 16:00 TR2-130 Učebna KF Štěpánka BORÝSKOVÁ Pouze pro studenty KFo, restaurování, CAS 25.11.2017
01.12.2017 09:00 16:00 TR2-130 Učebna KF Štěpánka BORÝSKOVÁ Přednáší: Dušan Nováček 25.11.2017
306MFP Filmař – Pedagog 1 15 01.12.2017 09:30 14:00 Martin ČIHÁK Místo konání: Galerie HAMU, Malostranské náměstí 13, kapacita neomezena 30.11.2017
08.12.2017 09:30 14:00 LAZ-311 Učebna KSS 311 Martin ČIHÁK 30.11.2017
307MBP Bakterie a plísně – nechtěný dotyk přírody 2 5 14.12.2017 09:00 15:30 TR2-130 Učebna KF Štěpánka BORÝSKOVÁ Pouze pro studenty KFo, restaurování, CAS 10.12.2017
15.12.2017 09:00 15:30 TR2-130 Učebna KF Štěpánka BORÝSKOVÁ Přednáší Blanka Hnulíková 10.12.2017
302MKFSR Krátký film - spolupráce scénáristy a režiséra 3 -3 10:00 13:00 Saša GEDEON čas může být upraven 22.12.2017


Proběhlé (zápis uzavřen)

Kod Název Kredity Volno Datum Začátek Konec Kod Místnost Učitel Poznámka Uzávěrka
202ZHP3 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 3 2 21 01.12.2017 08:00 10:40 Zuzana SÝKOROVÁ
307MFG Fotogram 3 20 22.11.2017 08:00 20:00 Martin STECKER Místo konání: Beroun, 22.-26.11.2017 16.11.2017
305MFF FAMUFEST 2017 1 24 17.11.2017 12:00 15:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Marta ŠVECOVÁ přednášky 16.11.2017
16.11.2017 21:00 23:00 Marta ŠVECOVÁ kino Světozor 16.11.2017
16.11.2017 14:00 16:00 LAZ-334 Učebna KP 334 (FAMU) Marta ŠVECOVÁ workshop s B. Blausteinem 16.11.2017
15.11.2017 14:00 16:00 LAZ-334 Učebna KP 334 (FAMU) Marta ŠVECOVÁ workshop s B. Blausteinem 16.11.2017
373MACH Approaches to Classical Hollywood History by prof. Richard Maltby 1 15 16.11.2017 12:30 15:45 FF-429 FF UK - učebna 429 Helena BENDOVÁ 13.11.2017
15.11.2017 12:30 15:45 FF-429 FF UK - učebna 429 Helena BENDOVÁ 13.11.2017
14.11.2017 12:30 15:45 FF-429 FF UK - učebna 429 Helena BENDOVÁ Lektor: prof. Richard Maltby 13.11.2017
311MDAC Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 4 12.11.2017 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Ondřej ZACH 09.11.2017
11.11.2017 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Ondřej ZACH 09.11.2017
10.11.2017 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Jerry Coyle 09.11.2017
373MWMW Wapikoni Mobile Workshop 1 4 10.11.2017 09:50 15:00 LAZ-423 Učebna CAS 423 Eric ROSENZVEIG Lektorka: Lucille Veilleux 09.11.2017
304MRP Restaurátorské postupy digitálního restaurování 1 13 07.11.2017 10:00 20:00 CT-KH Česká televize - Kavčí hory Marek JÍCHA 06.11.2017
307MIAI1 Intuition as Instrument 1 2 6 10.11.2017 10:00 15:00 TR2-304 Tržiště -at.intermedia Štěpánka ŠIMLOVÁ 05.11.2017
09.11.2017 10:00 15:00 TR2-304 Tržiště -at.intermedia Štěpánka ŠIMLOVÁ 05.11.2017
08.11.2017 10:00 15:00 TR2-304 Tržiště -at.intermedia Štěpánka ŠIMLOVÁ 05.11.2017
07.11.2017 12:00 17:00 TR2-304 Tržiště -at.intermedia Štěpánka ŠIMLOVÁ 05.11.2017
06.11.2017 12:30 17:30 TR2-304 Tržiště -at.intermedia Štěpánka ŠIMLOVÁ Pouze pro KFo 05.11.2017
311MCDMP Cinema and Digital Media Program Pitching Forum 1 15 06.11.2017 16:00 19:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Ondřej ZACH 05.11.2017
311MDAC Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 4 05.11.2017 10:00 17:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Ondřej ZACH 02.11.2017
04.11.2017 10:00 17:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Ondřej ZACH 02.11.2017
03.11.2017 10:00 17:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Jerry Coyle 02.11.2017
303MVPV Vývoj a produkce vědecko-populárního filmu 2 28 15.12.2017 09:50 13:05 LAZ-217 Učebna KDT 217 Zdeněk HOLÝ 02.11.2017
03.11.2017 09:50 17:15 LAZ-217 Učebna KDT 217 Zdeněk HOLÝ 02.11.2017
202ZHP2 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 2 2 24 03.11.2017 08:00 10:40 Simon Alexander SCHLINGPLÄSSER
301MWR Writers’ Room 2 35 27.10.2017 06:55 23:35 PONESICE PONESICE Petr JARCHOVSKÝ 26.10.2017
311MCDT Creative Documentary Today 3 1 29.10.2017 12.10.2017
28.10.2017 12.10.2017
27.10.2017 12.10.2017
26.10.2017 12.10.2017
373MJFIC Jihlava 2017 Fascinations Industry Conference 1 13 25.10.2017 10:00 17:30 Eric ROSENZVEIG Pouze pro studenty CASu 23.10.2017
303MSFNZ Student FAMU jako novinářský zdroj 1 23 24.10.2017 10:00 15:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Radim PROCHÁZKA 23.10.2017
373MDPLO Pierre Berthet & Rie Nakajima: Mrtvé rostliny a živé objekty 1 10 24.10.2017 10:00 14:00 IIM ČVUT Institut intermédií - Dejvice Miloš VOJTĚCHOVSKÝ Lektoři: Pierre Berthet & Rie Nakajima 23.10.2017
306MEO3 Střih trailerů projektů na workshopu Ex Oriente Film 3 2 1 24.10.2017 10:00 18:30 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Jihlava 23.-25. října 2017 Pouze pro 3.-5.ročník KSS. 13.10.2017
311MBDE Basic directing elements 1 50 22.10.2017 10:00 13:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Giovanni Battista ROBBIANO 20.10.2017
21.10.2017 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Giovanni Battista ROBBIANO 20.10.2017
302MPOKR Poněšice KK a KR 2 13 19.10.2017 Bohdan SLÁMA Poněšice 19.10.-22.10., kamera, režie 19.10.2017
311MAVI Avid Media Composer Workshop 2 1 15.10.2017 10:00 17:00 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) Ondřej ZACH 12.10.2017
14.10.2017 10:00 17:00 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Dimitris Polyzos 12.10.2017
373MSS1 Sound on Screen 1 1 5 08.12.2017 18:00 20:00 LAZ-124 Projekce FAMU Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12.10.2017
03.11.2017 18:00 20:00 LAZ-124 Projekce FAMU Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12.10.2017
13.10.2017 18:00 20:00 LAZ-124 Projekce FAMU Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12.10.2017
311MPWM1 Postproduction Workflow Module I (digital) 1 15 07.10.2017 10:00 18:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Lecturer: Dimitris Polyzos 06.10.2017
202ZHP1 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 1 2 22 07.10.2017 08:00 10:40 Jiří ČUMPELÍK
311MCN Comic narratives and writing film comedy 1 6 06.10.2017 10:00 16:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Deborah Klika 05.10.2017
302MSFK1 Současná festivalová kinematografie pohledem dramaturgů přehlídky Be2Can 1 2 -3 06.10.2017 10:00 12:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Tomáš Pavlíček Projekce ve dnech 6.10.-8.10. 2017 v kinech Světozor a Lucerna - viz infomace o modulu 05.10.2017
311MSC1 Sound Classes I 1 12 02.11.2017 17:20 18:55 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) George Cremaschi 11.10.2017
19.10.2017 17:20 18:55 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) George Cremaschi 11.10.2017
12.10.2017 17:20 18:55 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) George Cremaschi 11.10.2017
05.10.2017 17:20 18:55 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) George Cremaschi 11.10.2017
306MDRW Documentary rough-cut workshop dok.incubator 2 17 11.11.2017 10:00 13:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Tomáš DORUŠKA 09.11.2017
10.10.0207 09:30 19:30 LAZ-124 Projekce FAMU Tomáš DORUŠKA Registrace v 9:00 v místnosti č. 133 09.11.2017