AMU = DAMU + FAMU + HAMU
MODULOVÁ A MIMOŘÁDNÁ VÝUKA

Stránka zobrazuje nabídku modulové a mimořádné výuky (tuto formu výuky používá převážně FAMU).

Přihlašování na tuto výuku (tyto moduly) probíhá prostřednictvím studijního informačního systému KOS (formulář pro zápis modulů najdete v menu Předměty > Zápis předmětu > Moduly a mimořádné předměty).

Připravované (otevřené pro zápis)

Kod Název Kredity Volno Datum Začátek Konec Kod Místnost Učitel Poznámka Uzávěrka
185MRIH Rytmy inspirované indickou hudbou 2 6 18.10.2019 10:00 14:00 LIC-9022 Galerie HAMU Iva OPLIŠTILOVÁ 17.10.2019
306MDRW Documentary rough-cut workshop dok.incubator 2 0 18.10.2019 09:30 19:30 Tomáš DORUŠKA 9:30-12:30 – EDISON Filmhub (Jeruzalémská 1321/2, Praha 1) (v češtině), 14:00-19:30 – projekce FAMU + U2 (in English) 16.10.2019
19.10.2019 09:00 17:30 Tomáš DORUŠKA 9:00-17:30 – projekce FAMU + U2 (in English) 16.10.2019
303MPPZ Přímý přenos živě - MFDF Ji.hlava 2019 1 3 29.10.2019 13:00 21:00 Vít KLUSÁK DKO Jihlava - pouze pro KDT 23.10.2019
30.10.2019 10:00 12:00 Vít KLUSÁK DKO Jihlava - pouze pro KDT 23.10.2019
303REAR Rešerše archivních materiálů a jejich využití v dokumentárním filmu 2 6 01.11.2019 10:00 17:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Poláček Vít 30.10.2019
08.11.2019 10:00 17:00 CT-KH Česká televize - Kavčí hory Poláček Vít 30.10.2019
380AP Akademické psaní 1 15 01.11.2019 10:40 13:55 LAZ-307 Učebna 6 (FAMU) Tomáš DVOŘÁK Lektor: Michaela Fišerová, Ph.D. 25.10.2019
101MMGMP Masterclass Michael Gordon a Mantra Percussion 1 59 07.11.2019 13:00 16:30 LIC-9022 Galerie HAMU Michal RATAJ 06.11.2019
303PRAD Právo pro dokumentaristy 2 -2 15.11.2019 10:00 13:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 David Ivan 14.11.2019
22.11.2019 10:00 13:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 David Ivan 14.11.2019
29.11.2019 10:00 13:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Musil Pavel 14.11.2019
303MDIJE Dialogické jednání s vnitřním partnerem 2 3 23.11.2019 10:00 18:00 Václav TROJAN taneční sál DAMU - jen pro KDT a CAS 21.11.2019
24.11.2019 10:00 18:00 Václav TROJAN taneční sál DAMU - jen pro KDT a CAS 21.11.2019
303MSKOM Spolupráce na projektu Komunikace ´89 1 17 Alice RŮŽIČKOVÁ natáčení besed 7.10., 14.10., 21.10., 29.10., 4.11., 11.11. a 18.11. 17.11.2019


Proběhlé (zápis uzavřen)

Kod Název Kredity Volno Datum Začátek Konec Kod Místnost Učitel Poznámka Uzávěrka
308MZVTV Zvuk v televizním zpravodajství 1 5 14:00 21:00 Ladislav GREINER 24.4. a 14.5., instrukce viz. mail, pouze pro 2. ročník KZT 18.04.2019
308MCHION Audio-vize: vzájemný vliv auditivních a vizuálních vjemů (ve filmu a dalších audiovizuálních formác 1 18 26.10.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) tlumočení z francouzského jazyka do češtiny 03.10.2019
25.10.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) tlumočení z francouzského jazyka do češtiny 03.10.2019
306MEO4 Střih trailerů projektů na workshopu Ex Oriente Film 4 2 0 24.10.2019 10:00 18:00 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Hotel Gustav Mahler, Křížová 4, Jihlava 04.10.2019
380PGP Příprava grantového projektu 2 1 16.10.2019 10:40 12:15 LAZ-307 Učebna 6 (FAMU) Tomáš DVOŘÁK 14.10.2019
303VZ Vyprávět zvukem 2 1 09.10.2019 10:00 17:00 LAZ-211 Sborovna KDT 211 Viola JEŽKOVÁ 08.10.2019
101MPTA Masterclass Pierre Alexandre Tremblay - Asinglewordisnotenoug 1 -1 07.10.2019 09:30 12:00 HAR-1022 Učebna KS 1022 Gotická věž Michal RATAJ 04.10.2019
311MPWM1 Postproduction Workflow Module I (digital) 1 11 05.10.2019 10:00 18:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Ondřej ZACH teacher: Dimitrios Polyzos 03.10.2019
311MSW Screenwriting Workshop: How to Deconstruct your Screenplay to Improve Your Writing Process 1 -2 01.10.2019 14:50 16:25 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Susan Stratton, Visiting Professor 04.10.2019
311MIC Introduction to Contemporary Media Tools: How to Create a Professional Media Project Proposal 1 0 30.09.2019 15:40 17:15 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) Ondřej ZACH Lecturer: Susan Stratton, Visiting Professor 04.10.2019
703LKA Letní kurz 1 20 06.07.2019 00:00 12:00 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
05.07.2019 00:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
04.07.2019 00:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
03.07.2019 00:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
02.07.2019 00:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
01.07.2019 00:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
30.06.2019 15:00 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30.04.2019
703LKA Letní kurz 1 29 22.06.2019 00:00 16:00 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
21.06.2019 00:00 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
20.06.2019 00:00 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
19.06.2019 00:00 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
18.06.2019 00:00 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
17.06.2019 00:00 14:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
16.06.2019 09:00 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11.06.2019
308MMNO Mixáž nahrávky orchestru 1 0 12.06.2019 11:00 13:00 LAZ-318 Seminárka KZT Jiří ZOBAČ 10.06.2019
11.06.2019 11:00 14:00 LAZ-318 Seminárka KZT Jiří ZOBAČ 10.06.2019
309MVPAP Vizualizace psycho-akustického prostoru 1 5 06.06.2019 17:00 18:00 PONESICE PONESICE Vladimír MERTA Modul Merta Vladimír v Poněšichí, primárně pro I. ročník bak. stu. 06.06.2019
185MMIDV Mikrotonalita inspirovaná Dálným východem 1 7 28.05.2019 09:00 13:00 LIC-2026 Učebna 2026 (HAMU) Iva OPLIŠTILOVÁ BLOK - PŘEDNÁŠÍ EDWARD POWELL, volitelné pro AMU 27.05.2019
304MPSA Práce se světly v ateliéru 1 1 17.05.2019 10:00 13:00 Martin ČECH 16.05.2019
308MLP MUSIC LIVE PERFORMANCE 1 72 10.05.2019 10:00 18:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) 08.05.2019
304MKAK Konfrontace - Antonín Kratochvíl 1 73 07.05.2019 18:10 21:30 LAZ-124 Projekce FAMU Kristian HYNEK KRÄMER
703MPVP Pobyt a výchova v přírodě 1 10 05.05.2019 00:00 18:00 DOHODA po dohodě s vyučujícím Roman ČEDÍK 26.04.2019
04.05.2019 00:00 14:59 DOHODA po dohodě s vyučujícím Roman ČEDÍK 26.04.2019
03.05.2019 09:00 23:59 DOHODA po dohodě s vyučujícím Roman ČEDÍK 26.04.2019
306MCBK Cined uvádí: Berlanga - Kat 1 35 03.05.2019 09:30 12:00 LAZ-124 Projekce FAMU Jiří FOREJT Projekci španělského filmu L. G. Berlangy Kat (1963) doplní lektorský úvod a stručné představení projektu Cined. 02.05.2019
380MFP Fotografie a právo 1 13 02.05.2019 16:00 19:00 LAZ-112 Učebna KF 112 Michal ADAMOVSKÝ
303MFHZP Filmy Hanzelky a Zikmunda postkoloniální perspektivou 1 14 26.04.2019 10:00 12:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jan Rousek 26.04.2019
26.04.2019 13:00 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jan Rousek 26.04.2019
373MTAK Tělo a krajina 1 4 28.04.2019 08:00 16:00 20.04.2019
27.04.2019 08:00 16:00 20.04.2019
26.04.2019 08:00 16:00 Lektorky: K. Trsková a V. Přistoupilová. Pouze pro studenty CASu. 20.04.2019
703MCTK Cykloturistický kurz 1 14 28.04.2019 00:00 18:00 Roman ČEDÍK 18.04.2019
27.04.2019 00:00 14:59 Roman ČEDÍK 18.04.2019
26.04.2019 09:00 23:59 Roman ČEDÍK Kurz probíhá v Poněšicích 18.04.2019
304EMMAF Masterclass - Alois Fišárek 1 11 26.04.2019 16:00 18:00 LAZ-230 Sborovna KK Jaroslav BRABEC
25.04.2019 16:00 18:00 LAZ-230 Sborovna KK Jaroslav BRABEC
300MPC Portfolio consultation 2 15 13.05.2019 10:00 12:00 LAZ-111 Učebna KF 111 Štěpánka ŠIMLOVÁ 17.05.2019
07.05.2019 17:00 19:00 LAZ-111 Učebna KF 111 Štěpánka ŠIMLOVÁ 17.05.2019
06.05.2019 10:00 12:00 LAZ-111 Učebna KF 111 Štěpánka ŠIMLOVÁ 17.05.2019
30.04.2019 17:20 19:00 LAZ-111 Učebna KF 111 Štěpánka ŠIMLOVÁ 17.05.2019
24.04.2019 17:20 19:00 LAZ-111 Učebna KF 111 Štěpánka ŠIMLOVÁ 17.05.2019
101MSPKN Subjektivní percepce jako kompoziční nástroj 1 17 22.04.2019 15:00 16:30 LIC-2020 Učebna Soňa Vetchá 14.04.2019
17.04.2019 15:00 16:30 LIC-2020 Učebna Soňa Vetchá 14.04.2019
204ZVD1 Zvukový design 1 1 10 18.04.2019 14:00 17:00 12.04.2019
17.04.2019 14:00 17:00 12.04.2019
16.04.2019 14:00 17:00 12.04.2019
15.04.2019 14:00 17:00 12.04.2019
303MARDF Architektura v dokumentárním filmu 1 75 12.04.2019 10:00 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU Haruna Honcoop přednáší Haruna Honcoop 12.04.2019
309MTIT4 Titulky v animovaném filmu - typografie 4 1 4 12.04.2019 10:00 14:00 LAZ-416 Učebna KAT 416 Zuzana MAREŠOVÁ Modul: Přednášející Pavel Beneš 11.04.2019
373MR Regardless 1 18 10.04.2019 16:00 20:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO Spolulektorka: A. Machová Cihanská 10.04.2019
311MJSMC Masterclass with John Stevenson 1 57 05.04.2019 10:00 13:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Kamila Boháčová 05.04.2019
204DHP4 Dílna s hostujícím pedagogem 4 1 99 06.04.2019 10:00 16:30 Jiří HAVELKA 02.04.2019
05.04.2019 11:00 17:30 Jiří HAVELKA 02.04.2019
303MPOMP Profesní organizace - manuál na ochranu vašich práv 1 23 05.04.2019 10:00 16:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Tereza Reichová přednáší Tereza Reichová a Apolena Rychlíková 05.04.2019
309MAP Modul Animace v praxi 1 8 05.04.2019 09:00 16:00 LAZ-415 Učebna KAT 415 Ondřej JAVORA Přednášející Martin Kotík 03.04.2019
04.04.2019 09:00 13:00 LAZ-415 Učebna KAT 415 Ondřej JAVORA Přednášející Martin Kotík 03.04.2019
309MWJS Modul: Workshop a John Stevenson 1 5 04.04.2019 14:00 17:00 LAZ-415 Učebna KAT 415 Eliška DĚCKÁ přednášející: John Stevenson, Kamila Boháčková 03.04.2019
308MNO Nahrávání orchestru 2 10 04.04.2019 18:00 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28.03.2019
03.04.2019 18:00 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28.03.2019
303MKKBB Rukověť kybernetického bojovníka: počítačová bezpečnost v nebezpečných zemích 1 18 29.03.2019 10:00 18:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Jan ŠÍPEK 28.03.2019
202ZHP1 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 1 2 15 29.03.2019 TR2-T320 Učebna Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27.03.2019
28.03.2019 TR2-T320 Učebna Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27.03.2019
204DHP3 Dílna s hostujícím pedagogem 3 1 6 29.03.2019 09:45 15:30 Alice KOUBOVÁ probíhá na Tržišti (místnost 320) 26.03.2019
28.03.2019 09:45 15:30 Alice KOUBOVÁ probíhá na Tržišti (místnosti 107 a 320) 26.03.2019
204DHP2 Dílna s hostujícím pedagogem 2 1 0 29.03.2019 10:00 17:00 KAR-R214 Učebna Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25.03.2019
28.03.2019 13:00 20:00 KAR-R214 Učebna Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25.03.2019
185MTD Tvůrčí dílna soudobé hudby 3 9 28.03.2019 různé různé Iva OPLIŠTILOVÁ BLOK 28. - 31.3 2019 Poněšice, hlaste se paní odb. as. MgA. I. Oplištilové Ph.D. 21.03.2019
311MPWM2 Postproduction Workflow Module II (film) 2 14 24.03.2019 10:00 17:00 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) Ondřej ZACH 24.03.2019
308MCA Conforming audio 1 3 22.03.2019 10:00 18:00 LAZ-318 Seminárka KZT Petr NEUBAUER 19.03.2019
101MTMH Teorie mikrotonální hudby 1 14 22.03.2019 10:00 16:00 LIC-2020 Učebna Juhani Vesikkala BLOK 21.03.2019
303MFSKV Filmy Jany Ševčíkové, Jaromíra Kačera a Alana Vitouše 1 58 22.03.2019 10:00 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jana Ševčíková, Jaromír Kačer a Alan Vitouš 22.03.2019
306MVI Visione Italiane 2019: pásmo krátkých filmů 1 36 15.03.2019 09:30 12:00 LAZ-124 Projekce FAMU Jiří FOREJT Visioni Italiane je přehlídka mladého italského filmu, kterou každoročně na přelomu února a března pořádá prestižní instituce – Cineteca di Bologna. 14.03.2019
311MADA Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 3 17.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
16.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
15.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
306MWOP Workflow obrazové postprodukce (Avid, DaVinci) 1 6 15.03.2019 10:00 17:00 LAZ-311 Učebna KSS 311 Tomáš DORUŠKA 14.03.2019
303MWOMP Workshop Mikael Opstrup: pitching dokumentárních filmů 1 12 15.03.2019 13:00 17:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Mikael Opstrup - vlastní trénink pitchingu 15.03.2019
15.03.2019 10:00 12:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Mikael Opstrup - vstup na přednášku možný i bez zapsání modulu 15.03.2019
311MCDMP Cinema and Digital Media Program Pitching Forum 1 20 14.03.2019 13:00 16:00 LAZ-241 Učebna 3 (FAMU) 14.03.2019
303MEDMP Procházka East Doc Platformou 2019 1 11 14.03.2019 09:30 14:00 Radim PROCHÁZKA samostatná návštěva pitching fóra v IMAGE Black light theatre 13.03.2019
13.03.2019 09:30 13:00 Radim PROCHÁZKA sraz v 9:30 v Institutu Cervantes na nádvoří 13.03.2019
303MZOM Základy organizace materiálu ve střižně 1 11 08.03.2019 10:00 17:00 LAZ-212 Střižna avid KDT 212 Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jakub Podmanický - modul jen pro KDT 08.03.2019
373MPAD Procedural audio design for soundtracks and immersive audio 2 15 09.03.2019 10:00 17:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 07.03.2019
08.03.2019 10:00 17:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 07.03.2019
185MKNI Kurz neidiomatické improvizace 2 9 07.03.2019 17:00 18:30 LIC-2057 Učebna 2057 (HAMU) Iva OPLIŠTILOVÁ MODUL blok 5x 07.03.2019
303MJSBB Jeden svět 2019 - Bezpečná blízkost 1 18 06.03.2019 14:00 16:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší předseda tibetské exilové vlády Dr. Lobsang Sangay 06.03.2019
101MAHKS Analytický seminář hist. komp. studií 1 2 05.03.2019 10:00 11:30 LIC-2020 Učebna Jan DUŠEK MODUL-5x2 hod. 04.03.2019
308MAI Artificial intelligence for art and music 1 5 02.03.2019 11:00 18:00 TR2-336 Učebna TR-336 Georgy BAGDASAROV 02.03.2019
311MADA Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 4 03.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
02.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
01.03.2019 10:00 17:00 LAZ-107 Učebna 1 (FAMU)
303MDOET Na vlastní kůži - etika v dokumentárním filmu 1 11 01.03.2019 10:00 17:00 LAZ-207 Učebna 2 (FAMU) Viola JEŽKOVÁ přednáší Tereza Reichová a Viola Ježková 01.03.2019
373MFB Field-recording and Sound Creation for Film, Video-art and Sound-works 2 15 04.03.2019 20:30 22:00 PONREPO Bio Konvikt 28.02.2019
01.03.2019 09:30 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU Lektor: Felix Blume 28.02.2019
373MCCWP2 Creative coding with Python 2 2 4 01.04.2019 14:00 18:00 TR2-336 Učebna TR-336 Georgy BAGDASAROV 24.02.2019
18.03.2019 14:00 18:00 TR2-336 Učebna TR-336 Georgy BAGDASAROV 24.02.2019
25.02.2019 14:00 18:00 TR2-336 Učebna TR-336 Georgy BAGDASAROV 24.02.2019
303MPASF Práce s archivy na střihovém filmu o Miloši Formanovi 1 11 22.02.2019 10:00 12:00 LAZ-124 Projekce FAMU Helena TŘEŠTÍKOVÁ projekce filmu Miloš Forman - Cesta ke svobodě 22.02.2019
22.02.2019 13:00 20:00 LAZ-217 Učebna KDT 217 Helena TŘEŠTÍKOVÁ přednáší Helena Třeštíková a Jakub Hejna 22.02.2019
373MUGE2 Unity Game Engine pro uměleckou tvorbu 2 2 3 10.05.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
03.05.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
19.04.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
05.04.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
22.03.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
08.03.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB 21.02.2019
22.02.2019 10:00 13:00 SF-3116 Studio FAMU - VR LAB Lektor: Jakub Krejčí 21.02.2019
373MAS Albert Sackl with Henry Hills 1 71 22.02.2019 14:00 17:00 LAZ-124 Projekce FAMU With Albert Sackl and Henry Hills 21.02.2019
21.02.2019 20:30 22:00 PONREPO Bio Konvikt 21.02.2019
110MZFZ Základy získávání finančních zdrojů 1 8 16.05.2019 15:20 16:50 LIC-2017 Učebna 2017 (HAMU) Radka Prošková BLOK 20.02.2019
25.04.2019 15:20 16:50 LIC-2017 Učebna 2017 (HAMU) Radka Prošková BLOK 20.02.2019
21.03.2019 15:20 16:50 LIC-2017 Učebna 2017 (HAMU) Radka Prošková BLOK 20.02.2019
21.02.2019 15:20 16:50 LIC-2017 Učebna 2017 (HAMU) Radka Prošková BLOK 20.02.2019
204DHP1 Dílna s hostujícím pedagogem 1 1 5 15.02.2019 10:00 17:00 KAR-R214 Učebna Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Rima Najdi 13.02.2019
14.02.2019 13:00 18:00 KAR-R214 Učebna Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Rima Najdi 13.02.2019